1676
1605
من ماه پیش بهت گفتم بخش آی وی اف تا 15 اسفنده .فدای سرت حتما صلاحت این بوده 

اخه خودم از بیمارستان پرسیده بودم گفتن تا ۲۶ اسفند انجام میدن میگن بخاطر ویروس دارن تعطیل میکنن اعصابم خورد شد الکی این همه دارو خوردم دوباره باید از ماه بعد شروع کنم داروهارو 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
اخه خودم از بیمارستان پرسیده بودم گفتن تا ۲۶ اسفند انجام میدن میگن بخاطر ویروس دارن تعطیل میکنن اعصا ...

حتما خدا اینجور صلاح دونسته به نظر من هرچی کمتر بری سمت دکتر و بیمارستان توی این روزا به نفعته

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
حتما خدا اینجور صلاح دونسته به نظر من هرچی کمتر بری سمت دکتر و بیمارستان توی این روزا به نفعته

اره شوهرمم میگه خوبه معلوم نیس اونجا استریله یانه  دکتر میگفت فک میکنی بیمارستان خصوصیه  بیمار مبتلا به ویروس نداره گفت بیمارستان عرفان ونیایش چند تا بیمار مبتلا بستری دارن 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

اره شوهرمم میگه خوبه معلوم نیس اونجا استریله یانه  دکتر میگفت فک میکنی بیمارستان خصوصیه  ب ...

اوه پس همون بهتر نرفتی

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1660
😁😁😁😁 به هزار و یک دلیل فاطمه جونم اول اینکه من بخاطر دل خودم و تمیزیه خونه م خونه تکونی میکنم، ...

خخخخ

اره قانع شدم اینایی ک گفتی همشون خوبه فقط غر زدنت واسه چی بود 😁

خوبه خاله جون😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...و من در انتظار معجزه لحظه شماری میکنم.....
ن اجازه بهش نمیدم حرفی از دهنش در بیاد اما اگرم تو دلش بگه یا حتی نگه خودم احساس بدی پیدا میکنم نسبت ...

اره بهت حق میدم سخته برای هر جا رفتن منتظر شوهرت باشی.

ان شالله روزی بشه ک شرایطتت عوض بشه و شوهرت استقلال داشتن برات رو لازم بدونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...و من در انتظار معجزه لحظه شماری میکنم.....
به نظرم دختره.

مرسی عزیزدلم

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                           بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد
1665
اونجا بری که خیلی عالیه بهرحال مقایسش میکنی اگرم نمیتونی عیب ندارهر

پس میرم همونجا، ممنونم جوابمو میدی خواهری😘😘😘😘

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارک باشه روشنک جان ان شاءالله 1200سال به سلامتی و خوشی بتپه

ممنونم نبات جون ،خدا گل پسر تو برات حفظ کنه 😘😘

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم همه خانمای چشم انتظار دامنشون سبز شه به امید خدااا❤❤                                                                     خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
نخیرم من تخصصم توی سونوی قلبه.چه زود فراموش کردی

اره بعدا یکم فکر کردم یادم اومد ببخش 😚😚😅😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم همه خانمای چشم انتظار دامنشون سبز شه به امید خدااا❤❤                                                                     خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
الهی شکر مبارکه عزیزم عکسشو بفرست خوب ببینم

ممنونم عزیزم انشاءالله قسمت خودت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببخشید عکسش چپ وراست میفته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دقيقا موعد پريود ادم درد داره. من يادمه دقيقا شب عاشورا بود كه موعد پرى بود و انقدر پايين كمرم در ...

منم اگه انتقالم مثبت میشد هم ماه تو بودم🤩🌷

خدا جوجوتو حفظ کنه 

ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشی به وقتش😍

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
ان شالله یه کوچولو قسمت خودت بشه گلم به زوودی زود😘

مرسی عزیزم ان شاالله خدا از دهنت بشنوه،ان شاالله بارداری سالمی داشته باشی و نی نی خوشگلتو سالم بغل بگیری عزیزم اصلا نگران نباش مواظب باش ولی به دور از استرس و نگرانی

خدایا من منتظرم میشه نگام کنی   
1645