1480
1605
🤣🤣🤣🤣 یاسی همین الان از سونو اومدم گف قطعی پسر دقیقا شوهر منم از همون روز اول گف بتات پایینه ین ...

اگر توی گروه بله هستی برو نظر بده راجع به عکس

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
منم همیشه فک میکنمممم بهش میگم کاش داشتم منم تند تند صبح به صبح با نی نی ام فیس تو فیس رودررو صحبت ...

تو دو شیفته کار کن

صبا برو آزمایشگاه عصرا برو مرکز سونوگرافی کار کن

هر روز هم بتا بده هم فیس تو فیس با نینیت صحبت کن

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دو شیفته کار کن صبا برو آزمایشگاه عصرا برو مرکز سونوگرافی کار کن هر روز هم بتا بده هم فیس تو فی ...

عجب ایده ی خوبی دادی منم موافقم

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من اقدامم ۱۲ سیکل داشتم یبارم ۱۵سیکل بعدش نداشتم تااا فکر کنم ۲۰سیکل بقیشم یادم نیس😂

کوثر جان مبارکه ،ان شاءالله حاملگی خوبی در ارامش داشته باشی و نی نی به سلامت بیاد بغلت 😘 

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
سلام بر تو ودخملان نازت 😍😍😍 شکر خوبم 

خداروشکر😍😚😚♥️♥️

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
1522
سلام عزیزم..ممنونم گلم...اسمهای پرنسسات خیلی نازن..نه هنوز نذاشتم ..۳۵هفته و۵روز زایمان کردم

خودت دردت گرفت یا دکتر واست وقت گذاست؟ وزنشون چقدر بود؟😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
فدات شکر خوبم مردا عادتشونه اهمیت نمیدم بهش

🙈🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا یک هفته بصبر اگر پریود نشدی بیبی بزن

سلام ثمین خوبی ؟ از سمیرا خبر داری حالش خوبه ؟

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
سلام عزیزم..ممنونم گلم...اسمهای پرنسسات خیلی نازن..نه هنوز نذاشتم ..۳۵هفته و۵روز زایمان کردم

کلی داری کیف میکنیا رویا😍رفتی پیش مانانت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8