1542
1480
دیگه همه همین جوری هستیم چی بگم خواهر منم این روزا خیلی داغونم 

تو چرا عشقم

ان شاءالله مشکلاتت یکی یکی از سر راهتون کنار بره 

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
سلام خانومی خوبین ؟ من توی اقدام هستم و بدون اینکه ازمایش بدم همش الکی فکر میکنم پرولاگتین دارم که د ...

سلام گلم بله که میشه،من این مشکلو داشتم یک ماه قرصمو خوردم و ماه بعدش باردار شدم😊اگه هم داشته باشی با درمان باردار میشی من دو ماه قبل که اقدام داشتم اصلا نمیدونستم پرولاکتینم بالاس تازه ماه پیش ازمایش دادم فهمیدم که این ماه به لطف خدا باردار شدم😍فقط رازیانه به هیچ وجه نخور که بدجور میبره بالا

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸با آمدنت هستی من کامل شد،جادوی طلسم دیوها باطل شد،در نقش فرشته انتخابم کردند،خندیدی و عشق متولد شد🌸❤️

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

سلام گلم بله که میشه،من این مشکلو داشتم یک ماه قرصمو خوردم و ماه بعدش باردار شدم😊اگه هم داشته ...

فدرااااا حامله اییی ؟

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
تو چرا عشقم ان شاءالله مشکلاتت یکی یکی از سر راهتون کنار بره 

همون مشکلات همیشگی خونه عموش دیگه 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
1546
ای جاننممممم مبارکت باشه عزیزممممم انشاالله زودی بیاد بغلت نی نی نازت خداروشکر این چندرور دوتااا خ ...

عزیزدلی❤️❤️❤️مرسی خوشگلم❤️

قسمت همه منتظرا😍😍

سه ماه گلم ماه سوم باردار شدم به لطف خدا🌹🌹🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸با آمدنت هستی من کامل شد،جادوی طلسم دیوها باطل شد،در نقش فرشته انتخابم کردند،خندیدی و عشق متولد شد🌸❤️
فدرااااا حامله اییی ؟

سلام گلم بلههههه😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام گلم بلههههه😍😍😍

بسلامتی عزیزممممممم تایپک واست خوش قدم بودها 😊❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍

بسلامتی عزیزممممممم تایپک واست خوش قدم بودها 😊❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍

فدات گلم😍😍😍اره کلا چیزای خوبی یاد گرفتم از دوستام اینجا❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون مشکلات همیشگی خونه عموش دیگه 

😓😓😓

من از همشون خبر ندارم عزیزم

ان شاءالله که دست از سر تو زندگیت بردارن

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
1432
سلام عزیزم خوبی؟ دخملیه فاطمه چندروزی هست که از بیمارستان مرخص شده الحمدالله،حالشم خوبه 😍😍

ممنون نبات جون توفکرش بودم،ایشالله تنشون سلامت باشه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
😁😁😁 ویار داری مگه؟ شاید چون بتات ماشاءالله خیلی بالابوده زودتر برات شروع شده

اوهوم، غذا تو گلوم می‌مونه همش حس میکنم معدم پره، ی غذاهایی هم برام بدمزس خوب نمیتونم غذا بخورم ، گاهی هم زیر شکمم درد دارم ی کم منو میترسونه، میگم به نظرت کی برم پیش دکتر؟ خودم تصمیم دارم ۱۲ بهمن برم، به نظرت دیره؟ یا خوبه؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی؟؟؟🌹 ممنونم که دعا میکنین برام😘😘😘 به لطف خدا و دعای شما تو دلم ی مهمون عزیز دارم😍 ولی بازم دعا کنین برامون، ان‌شاءالله سالم و سر وقتش بیاد تو بغلم و کنار هم خوشبخت باشیم😍 امیدم اول به خداست بعد دعای خیر شما💗