1542
1578
مرسی از دلگرمیت مهربون 😘😘😍😍

❤️❤️🌹

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میدونم دعای نینی سایتیا گیراس💖دوست خوبم با قلب پاکت واسم صلوات بفرست🤲🏻💙👶🏻(تیکر رسیدن به نینی👶🏻)
شوهر من قرصی نیست خواهر هرچی گیاه بگی مثل بز میخوره ولی قرص نه.شاید یکروز خورد و دیگه نخورد

نمیشه هم باهاشون جنگید...من خودم سرپرستارم،اینارو تو نتیجه درمانی یزد دیدم،میگن خیلی رو مورفولوژی تاثیر داره! روی تحرک هم همینطور

اخه گیاهی خیلی دیر اثر میکنه...

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میدونم دعای نینی سایتیا گیراس💖دوست خوبم با قلب پاکت واسم صلوات بفرست🤲🏻💙👶🏻(تیکر رسیدن به نینی👶🏻)

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

سلام آذر جون  خوبی؟ میشه کمکم کنی.مشکل من که یادتون کیست ریز پی سی او.خونریزی های طولانی قاعدگی ...

@آذر    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
سلام ب همه دوستان  ثمین جان من همون دوشنبه سریع اومدم اینجا ببینم نتیجه چی شد ک دیدم زدی منفی‌ ...

فدات عزیزم.تو در چه حالی؟پانکچرت کی هستش؟

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1546
نمیشه هم باهاشون جنگید...من خودم سرپرستارم،اینارو تو نتیجه درمانی یزد دیدم،میگن خیلی رو مورفولوژی تا ...

پنتوکسی فیلین رو به نظرت روزی چندتا کوفت کنه ؟

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
۱۸هفتشه الان سرشام گف اخ تکون خورد😐😐😐 قضاوت با شما

خوب تکون میخوره اونوقت دیگه،بعضیام که خودشونولوس میکنن

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻
یه خانومه ۱۷ بار انتقال داده بود هر بار حامله شده بود سقط میکرده بار ۱۸ اتقال میده میمونه براش یه دخ ...

دخترا سرتقن،میچسبن قشنگ ولت نمیکنن جیگرا😂

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻
1432
درداي ديگه رو نميدونم ولي اگه درد پري فقط امروز باشه و ديگه نباشه ممكنه لانه گزيني باشه 

حمیده جون خوبی؟!؟دخمل طلاچطوره؟

میگم برای جنسیت پسرهم اقدام کرده بودی؟!یعنی روزتخمک گزاریت اقدام کردی؟؟!

دوستم جنسیت مهم نبودبراش به قول خودش اماروزتخمک گزاری اقدام داشته و جنسیت نی نیش دختره،فکرمیکردم خیلی ربط داشته باشه اماازخیلیاپرسیدم گفتن روزتخمک گزاری بوده ودخترشده

خودم که بعدپریودی بوداقدامم

سلام آذر جون  خوبی؟ میشه کمکم کنی.مشکل من که یادتون کیست ریز پی سی او.خونریزی های طولانی قاعدگی ...

الان مشکلت چیه؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
جلوی پژمان؟مگه میشه همینجوری اشک بی صدا میریزم میگه تو خل شدی داد بزنم حتما منو میبره میخوابونه تیما ...

اي بابا بالاخره خودت بايد خالي كني خواهر 🥺

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
حمیده جون خوبی؟!؟دخمل طلاچطوره؟ میگم برای جنسیت پسرهم اقدام کرده بودی؟!یعنی روزتخمک گزاریت اقدام کر ...

سلام عزبزم 

نه والا ما اصلا اقدام درست نميكرديم كه بخوايم به دختر پسرش فك كنيم 

بعضي مردا كلا با توجه به تغذيه اسپرم y كم دارن

حالا چرا پسر؟؟ 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40