1542
1480

میگم بچم وقتی تکون میخوره ی چیز قلمبه میاد تو ی پهلوم و ی چیز تیز میره تو پهلوی دیگه م. چه کار کنم فکر کنم عرضی شده آخه هفته 30 سفالیک بود.. فردا میرم سنو 36 اگه اینجوری بمونه ک مجبورم سزارین بشم من میترسم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

سلام  بچه ها وجود مویرگ های بنفش رنگ و شبکه ای  روی کیسه بیضه نشون دهنده ی واریکوسل هستش؟ ...

بله بله به احتمال خیلی خیلی زیاد

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1546
خداکنه اینبار مثل دفعات پیش نشه دیگه.منم دلم شاد شه

انشالله 🤲🤲🤲

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
خداکنه اینبار مثل دفعات پیش نشه دیگه.منم دلم شاد شه

ثمین‌برو تایپک اخرم عکس حلما رو ببین

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
خرم‌من شدیدا تخم دونام درد میکنه چیکار کنم؟

نمیدونم خواهری

من هروقت که پریود میشم و درد شدید دارم

یه حوله میزارم رو شکمم اتو رو هم درجه شو کم میکنم میزارم رو دلم

یا نهایتش ژلفن میخورم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
8
بله بله به احتمال خیلی خیلی زیاد

ثمین خطوط شبکه ای منظم هستش که بنفش خیلی نازکه

فقط توی یه قسمت بنفش پرنگ شده و بزرگتر شده و کمی هم برجسته است😔😔😔😔😔😔😔😔

حالا چه گلی به سرم بگیرم

متخصص اورولوژی خوب تو تهران سراغ دارید؟؟

مریم جونی کیه؟؟؟من ننه رادمهرم  واقعا وقت کم میارم خسته میشم ولی بیشتر اوقات بیادتونمممم تا می ...

عشقی😂😂 پرسیدی لیست دست کیه گفتم مریم جونی

ممنون خانمی💋

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
1563
فکر میکنی با یکماه خوردن پایین میاد؟ببین هروقت عدد تیرویید رسید به ۳اونموقع میتونی انتقال بدی که فکر ...

ان تی پی اوس چیه؟؟

۴ شنبه وقت گرفتم

میگم شرایطمو

ای خواهر ما هر حرفی هم میزنیم باد هواست.اصلا تیرویید لب مرز هم باشه انتقال نمیدن که

پس چرا دکترم انتقال داد

نگران شدم

یعنی چی اخه من خنگم نمیفهمم دکتر نباید روشنم کنه؟؟

ثمین خطوط شبکه ای منظم هستش که بنفش خیلی نازکه فقط توی یه قسمت بنفش پرنگ شده و بزرگتر شده و کمی هم ...

اول آز بده .دکتر ناصر امی ر جنتی توی ابن سینا

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1578