1542
1480
بچه ها لیست دست کیه ؟؟

بنام خدا
عاقبت در یک شب ازشبهای خوب
کودک من پا به دنیا می نهد....
آن زمان بر من خدای مهربان
نام شورانگیز مادر می نهد
مادرهای عزیزتاپیک

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀
مژگان👩مینامادریاسین👶سارا👶فاری👩رویا👩👩مامان آدرین👶فائزه👩سمانه👩جانان👶شبنمو👩 فرزانه👩الی👩ثریا👶جوجو👶تنهاترین👶مامان سحر👩مانیا👶فاطی👶آذر گلی👶سعیده👧ساناز👶پریسا👧👶یلدا👶روشنا👧رها👶زهرابانو👧مینا👶👧صوری👧مادر فاطیما👧ایلیا👶الینا👧حنا👧ندا👶آیتان👶نرگس👶نبات👶شقایق سحر۶۶👧نینا آتی زی زی👧آراد👶سحر👶نیما👶سحر۱۱۵👧مهناز👧شیوا👶بارانا👶غزال👶مرضیه👧 👧آهسته👶سمیه👶مریم مهربون👶پری👶 نیلسا👶نیکاوو 👶 عسل61 👶صبا👶فاری 👧ترمه👶مهشید👶 سوییچ👧شبنم👧زینب استارتر👶دلارام👶سارینا👧ماهک👶محبوبه👧شکیبا👧طنین👶عارفه👧نگین👧مامان امیر علی👶بستنی👧حورا👶مرضیه👧فری😊لنا مامی😊مه گل 😊سروناز👧دختر بهار👧سپینود👧فرزانه👶👧نیازی👶👶سپیده👶حسنا۱۳۷۸👶👧ایلیا👧نانا👶 عقیق👶 محبتانه👧مامان رادمهر👶دریا👧نیلورخ👶فرشته آسمونی👧خانوممحبی👶صحرا👧زهرا👶پگاه👧حدیث👧آذر👧آذرجونی👶 مریم بانو👶شب بو👧من و تو👧شادی بهاری👧نیلو مامان👧ماهک👧🏻مسافر👧🏻

باردارهای عزیز تاپیک👇

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

فرزان👼هلنا👧نازگل👼ماری👼مریم۷۰۲۷👼مهیاسکوچولو👼فاطمه ۱۳۷۳،👼فاطیما۶۸👧زهرا خانوم ۹۸👼یلدا👧الینا👼مامانی 👧رزبانو👧حسنا👧رویا👧👧بامزی👧سارا👧👧تنها ترین👼ملودی👼راحیل_ ریحانه👼هلیامامان 👼بیوتی👼ساناز👼پرنسا👼حمیده👼مرمر👼آیلار👼پری جون👼

اقدامیهای عزیز تاپیک

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀
اقدامی..............مدت اقدام................ موعد پریود
خرم بانو............۷ماه......................۲۳ آذر ماه
عاطفه..........................................۲۴ آذر ماه
پریسا..............۲۴ماه..................‌‌.‌‌‌‌...۲۷ آذر ماه
نفس-مهسا.......۳ ماه......................۲۷ آذر ماه
فندوق-فسقلی...۹ ماه.....................۲۸ آذر ماه
منیره............۱سال ۴ ماه.................۷ دی ماه
ماتی-تی..........۲ ماه.......................۷ دی ماه
ثمین.............۱۲سال ۶ماه...............۱۰ دی ماه
سودا................۹ ماه....................۱۲ دی ماه
مریمی بانو.......۳۳ ماه..................‌۱۴ دی ماه
یاس...............۳ ماه....................۲۱ دی ماه
فاطیما.............۲سال..........................
اقامون،زندگیمه...۳سال۷ ماه..................
فافا.................۱سال۸ماه.....................
قاصدک.............۷ سال.........................
الیناز..................۱سال.........................
فندوقی..............۱سال.........................
هستیجان...........۷سال.........‌‌‌‌‌‌‌‌‌...‌.............
🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀
لطفا کسانیکه پریود میشن تاریخ بعدی پریودشون رو ریپلای کنن بگن.یا کسانیکه تازه وارد هستن میخوان اسمشون اضافه بشه ریپلای کنن چندماه اقدامن وموعد پریودشون رو بگن دیگه من تک تک نپرسم.و همچنین لیست هر روز بروز رسانی میشه اسامی کسانی که اون روز موعدشونه پاک میشه تا دوستان بیان از وضعیت خودشون اطلاع بدن و تاریخ جدیدشون و بگن .

سپاسگزارم.باآرزوی خوشحالی برای همه ی شما❤

به عشق خدا زندگی کن 🥀                     ‌‌‌‌‌‌‌‌‌                        ........         تا خدا هم به عشق تو                                                       ............        خدایی کند🌷       
بخاطر هورموناس ارزو.چاره ای جز تحمل نیس.انشاالله تمومه اخراشی.ماه اخر کلا سخته توهم دوهفته دیکه میری ...

سزارینم. تیکرم طبق سزه

دیروز رفتم دکتر دوباره خونرسانی مشکل پیدا کرده فسقلم وزن نگرفته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

کمکاری تیرویید داری فاطی؟ مقدارش از رنج نرمالت بالاتره.نرمال تا 6.4 هست

اره عزیزم

اردیبهشت که از دادم رسیده بود لب مرز

ولی دارو هاشو نمیخوردم🤪 دوباره تست کردم ببینم دختر خوبیه یا رفته بالا

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
1546
خوب خوبه دیگه

ثمین

سونو شدم گف واااییی چه اندومتر خوبی

فکر کنم ۷ بود عددش

بعد گفتم ۵ روزه پری نشدم 

چیزی نگفت

گف احتمالا مایع جمع شده ' یعنی چی؟ مایع چیه؟

پروژسترون داد که پری بشم

ال دی داد با اینو فولیک و سلن پلاس

فکر کنم از ماه بعد برم تو سیکل

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
سلامت باشی عزیزم چشم حتما به یادتون هستم انشاالله قسمت همه منتظرا ، خدا هیچ کسی رو چشم انتظار نذاره ...

ان شالله خواهر ،ممنونم از دعای خوبت    آره به خدا انتظاااار خیلی خیلی سخته 

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم ....
ثمین پروفایلمو عوض کردم احساسات بهزاد نسبت به بیتا    

عزیزم😍😍😍😍

خدا برات حفظشون کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
1432
ویییییی نکنه.... 😷😷😷😷

چی جان من بگو برام توضیح بده حتی نمی تونم حدسم بزنم

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
بلهههه هم تولد خاله شه سيزده دي

بازم تاریخ داره تکرار میشه اولین باری که باردار شدم اولین روز اخرین پریودم ۲۳آذر بود اینبارم ۲۳آذر شد ولی اینبار دیگه انشالله مثبت بشه نگهش میدارخه خدابرام

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1563
ثمین یکم راهنماییم کن من خیلی گیج شدم واسه انتخاب رشته ی دوباره سعید دیشب میگف فقط واسه اینک ...

حالا تو دیپلمتو بگیر بقیش خدا کریمه 

من از ساعت 5.5 بیدارم. فقط سه ساعت خوابیدم کم آوردم دیگه😩😩😩

شکر کن من از فکر و خیال بی بچگی نمیخوابم تو بخاطر بارداری.فقط شکر کن

1579