1507
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

باران خوبی چه خبر از خودت عزیزم جانم یادی هم از ما بکن فک کنم یسنای منو اصلا ندیدی 

نه ندیدمش😣

خدایاشکرت ک دوستانم دعاهای زیبا برام میکنن،دوستای عزیزم ممنونم بابت دعاهای قشنگتون در حقم،منم مطمنم مادر میشمممممممممممممممم
1436
جلسه ای ۶۰۰ که ده جلسم شد شش تومن ولی ازم پنج گرفت یک تومن تخفیف داد

خدا وکیلی چقدر گرون ،من نمیتونم انقدر گرون ،من یه جا میشناسم جلسه ای ۷۰ هزار تومن سمت تهرانسر ،خخخ میخوام برم اونجا ،تازه میگفتم کاش ارزونتر بود

خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
1432
چکار کنم؟ 

اگر بریچ باشه معمولا دیگه نمیچرخه و باید سز شی

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
خخخخ اره ديگ ازمايش گيرنده خودتي سركارت ب همكارات اصلا معلوم نكن ك منتظري 

دیگه متاسفانه فهمیدن😣

خیلی وقتها هم با حرفهاشون دلگیرم میکنن

الان دیگه چیزی بروز نمیدم بهشون ولی نهضت ادامه داره!!!

مهم نیست گلم آدما ز نیک و بد هرچه کنند به خود کنند

دنیا محل عکس العمله

ان احسنتم احسنتم لانفسکم و ان اساتم فلها

یه نمونه بارزش جاری ثمین جان

ببین دل می شکنه خدا دوبار سرش آورد و دل خودشم شکست هرچند عمرا بفهمه علتش رو !

روشنک جون من از فلسفه هیچی نمیدونم اما بنظرم هرکی یه جاش میلنگه.مثلا تو دیر باردارمیشی دوستت مث اب خ ...

اره عزیزم ،میدونم حرفم اشتباهه ولی خب گاهی دل و روح ادم خسته اس که منطق رو قبول نمیکنه ،

خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
روز چند انتقالی؟ علایم همش چرت و پرته ببین همون علایمی که موقع منفی شدن داشتم همونم موقع منفی شدن د ...

ثمین دختر داداشم رفته سونو بهش گفتن قلب بچه تشکیل نشده باید سقط بشه یه هفته دیگه میشه دوماهه مگه به این زودی مشخص میشه قلب تشکیل شده یا نه؟