1542
1480
سلام عزیزم ببخشید که من جوابتو میدم دکتر من این خانوم بود. ایشون فقط متخصص نازایی و آی وی اف بود من ...

فدای تو بشم با اون همه سختی ای که کشیدی و داری میکشی

توکل بخدا عزیزم

درست میشه

😥وای دیشب نمیدونی چه حالی بودم انقدر درد کشیدم این ماه اقدام نمیکنم میرم دکتر سونو اینا میدم ببینم ...

اره حتما پیگیر باش خواهر

به عشق خدا زندگی کن 🥀                     ‌‌‌‌‌‌‌‌‌                        ........         تا خدا هم به عشق تو                                                       ............        خدایی کند🌷       

سلام دوستای گلم

خوبید

خوشید شبتون بخیر

ببخشیدا من فقط پیام میذارم

ماشالله پسام زیاده نمیرسم بخونم

شرمنده یسوال

من هفته پیش دوشنبه انتقال داشتم

خونمون ۱۲ تا پله داره

ی بیرون خیلی غیر ضروری دارم

بنظرتون برم

یا نرم بهتره؟🙈

یعنی باید ۱۲ تا پله برم و برای برگشت هم دوباره ۱۲ تارو برگردم بالا

پرو لباس دارم🤣🙈واجب نیست

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

عزیزم گذشته رو.ول کن اینکه بهش فک کنی و حسرت بخوری خوب نیس.از الان جدی دنبال علتش باش شاید یه چیز سا ...

اره واقعا اگه بشه😔 بهار همه میدونن بچه میخوام این بیشتر از همه عذابم میده 😫

مال من از تیروئید و انتی تی پی او بالا بود به احتمال زیاد

به عشق خدا زندگی کن 🥀                     ‌‌‌‌‌‌‌‌‌                        ........         تا خدا هم به عشق تو                                                       ............        خدایی کند🌷       
نه گلم این مشکلاتو ندارم.همینطوری پرسیدم فک کردم علامت خاصی داره.من پارسال جلوگیری داشتم اما ناخواست ...

خب پس خیالت راحت که باردار میشی مشکلی نداری

بارداری پوچم ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد چند ماه دیگه دوباره اقدام کن بسلامتی دیگه بغلش میکنی😍♥️

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
1546
سلام دوستای گلم خوبید خوشید شبتون بخیر ببخشیدا من فقط پیام میذارم ماشالله پسام زیاده نمیرس ...

سلام عزیزم نه بابا عیب نداره اگه قرار بوده اتفاقی بیفته و گرفته باشه تا الان لانه گزینی هم شده

فقط اروم و با احتیاط

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
سلام نبات جون خوبی عزیزم ؟ حسین آقا خوبه ؟  بیا از زایمانت بگو خواهری طبیعی بودی ؟ دلم میخواد ...

سلام عزیزم

ممنون،تو خوبی؟دخملمون خوبه؟حسینم خوبه خاله جون

دیدم راجب اسم گفتی،آلا هم اسم قشنگ و مذهبی ای هست،روش فکرکن

راجب زایمانم من خیییلی راصی بودمو هستم که طبیعی اوردم،بارهام گفتم اگه ورزش ها رو انجام بدی و آمادگیه ذهنی و آگاهی داشته باشی از مراحل زایمان طبیعی قطعا راحت تر پیش میره و بهتر میگذره

وزن دخترت چنده الان؟کلاسای زایمان و شرکت کردی؟

8
چن روز نبودی حواسم بهت هست تااخر خوندم دیدم ک اخر شب اومدی😎 عقیق ک خیلی وقته پیداش نیس🤔

کووووفت کوووفت، بخون بر وزن جوووون جووون 😁😁😁

چندروز که خب طبیعیه آدم نباشه

به هرحال کار پیش میاد

تو خودتم چندوقت خونه ی مامی تشریف داشتی سراغ مارو نمیگرفتی

عقیق بنده خدا خیلی سرش شلوغه، با دوتا بچه واقعا سخته

سلام عزیزم ببخشید که من جوابتو میدم دکتر من این خانوم بود. ایشون فقط متخصص نازایی و آی وی اف بود من ...

عزیزم توکل به خدا کن

همه چی خوب پیش میره نگین جونم💋💋

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
1601

انشاالله خیلی زود حالت خوب میشه عزیزدلم

توکل به خدا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

سلام عزيزم نميدونستم ان شا الله هرچه زودتر بهبود پيدا كني 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت

سلام نگين جونم

عزيزمممم خيلي ناراحت شدم چقد تو بارداري اذيت شدي و صبوري كرد الان اون سختيا تموم شد اين روزا و سختياشم ب لطف خدا تموم ميشه و به خوشي و سلامتي دلوان نازتو بغل ميكني عزيزدلم

خدا لعنتش كنه اون دكترو ك انقد نفهمه  درسته از كاش رد شده ولي كاش عوضش ميكردي همون موقع ك محل نميداد

تو دختر قوي و پر تواني هستي نگين تو اين مدت ك شناختمت ميدونم كه تو ميتوني از پسش بربياي ب عشق دخمل نازت و خواهريات، 

منتظريم بياي بگي پيروز شدي ❤️❤️❤️

سلام عزیزم ممنون،تو خوبی؟دخملمون خوبه؟حسینم خوبه خاله جون دیدم راجب اسم گفتی،آلا هم اسم قشنگ و مذ ...

الحمدلله الان خوبم یه هفته سرما خورده بودم شدید ، همه وقتم رفت رو درمان ، وگرنه پیاده روی داشتم ، روزی هفت تا خرما ، خوندن سوره انشقاق و نادعلی ،خوردن دمنوش هارم یه هفته است شروع کردم ،چرب کردن شکم وکمر ناحیه پیرینه، فیلم های ورزش زایمان طبیعی رو دیدم بعضی حرکات رو انجام میدم ، یه بار رفتم کلاس چون تو محل خودمون تشکیل نمیشه ، وزن خودم الان50 کیلو هستش ، نی نی ام تو 31هفتگی 1700بود ، دیگه سونو نرفتم ، دیگه چیکار کنم خواهری دردم خودش بیاد نمیخوام با آمپول فشار بیاد چون میگن اون‌جوری دردا بیشتره ، تشکر عزیزم حسین آقا رو ببوس 😘😘😘😘

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
1547