1676
1605
@katrina00     @سپیده74   بچه ها چیزی در مورد کوه خضر نبی توی قم شنیدید؟بهم اطلاع ...

سلام عزیزم. آره من حتی رفتم ی بار. ی کوه ک حضرت حصر اونجا غیب شدن بعد ضریح درست کردن البته خیلی کوچولو. بعد چندتا شهید گمنام هم اونجا دفن کردن. ولی من یبار رفتم خوشم اومد خیلی باصفا بود 

@eeeli   سلام عزیزم شما هم تهران بودی آره؟

برا سه شنبه ساعت 2 با بچه های تاپیک داریم قرار میذاریم باغ کتاب اگر دوست داشتی شما هم بیا دوست داریم ببینمت

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
سلام عزیزم. آره من حتی رفتم ی بار. ی کوه ک حضرت حصر اونجا غیب شدن بعد ضریح درست کردن البته خیلی کوچو ...

امروز یکی بهم گفت برو یهو دلم ی جوری شد دوست دارم برم.

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

سلولاي بنيادي و اينا رو ميگم

من شنیدم  به دکتر میگی 

دکتر سلول های بنیادی رو بر میداره و داخل همون بیمارستان ذخیره میشه 

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
1522
بچه ها یکی از بچه ها خیلی مشتاقه بیاد ولی فردا مهمونی دعوته قرار رو بذاریم همون سه شنبه ساعت 2 تا او ...

😁😁

انقدر دوشنبه سه شنبه کن تا رفقا قاطی کنن

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
نمیدونم والا الان تازگیا آهنتو تست نکردی؟

چرا آزمایشای اولیه رو دادم فقط ویتامین دی کم بود گفت از هفته 12 قرص بخور😕

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان، هی چرخ بزن در من و دل را بتکان، این هم نفسی چه حس و حالی دارد، در پیکر من دو قلب دارد ضربان💗... خدایا به همه ی منتظرا یه نینی سالم و صالح عطا کن😍

مادر شوهرم میگه تورو از کوه خضر دارم. میگه نذر کردم اگه عروس خوب قسمتم بشه سه مرتبه بیام کوه خضر بعد سه روز بعدش میان خواستگاریم. 😁😁

8
مادر شوهرم میگه تورو از کوه خضر دارم. میگه نذر کردم اگه عروس خوب قسمتم بشه سه مرتبه بیام کوه خضر بعد ...

اوه چه هندونه ای میده زیر بغلت

لطفا ب من هم بگو دوست خوبم من دیگه خسته شدم از بس تلاش کردم و نی نیدار نشدم

تایپک اخرم رو بخون 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
@eeeli   سلام عزیزم شما هم تهران بودی آره؟ برا سه شنبه ساعت 2 با بچه های تاپیک داریم قرار می ...

سلاااام ثمین جونم خووووبی ، آره منم تهرانم  ،مرسی که به منم گفتی آبجی مهربونم   

خیلی خیلی دوس دارم ببینمت از نزدیک و تو جمعتون باشم ، ولی من تا ساعت 6 عصر سرکارم خواهر   از شانسمم مدیر عاملمون مسافرته ، وقتایی که میره مسافرت هیچ کی نمیتونه مرخصی بره   

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم ....

کجاس کوه خضر 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
سلاااام ثمین جونم خووووبی ، آره منم تهرانم  ،مرسی که به منم گفتی آبجی مهربونم     & ...

فدات خواهری .حیف 

حالا ببین اگه تونستی جیم بزنی بیا 

بعضی وقتا میبینی شرایط طوری میشه که میتونی.

توی مسیر جمکران

وایییی قم چقد کوچیکه شلوغه هروقت می رم زیارت قم خیلی اذیت میشیم داخل شهر 

فدات خواهری .حیف  حالا ببین اگه تونستی جیم بزنی بیا  بعضی وقتا میبینی شرایط طوری میشه که ...

حتما آبجی مهربونم ، اینجا هم با این قانونای من در آوردشون کلافم کردن به خدا    ،ولی چشم اگه بشه حتما جیم میزنم ، واقعا دوس دارم ببینمت ، بازم ممنونم که حواست بهم بود مهربون   

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم ....
1651