1507
1520
خواهش میکنم مهربانوووو نگران نباش فقط سعی کن از استرس دور باشی تا شرایط بدنت استیبل بشه که زودتر خو ...

سخته ولی سعی میکنم عزیزم.ممنون❤😘

میشه یه صلوات برای مادرشدنم بفرستین😔😔
فک نکنم به رنگش ربط داشته باشه رنگ خون منم تیرس ولی کم خونم

😐 عه

پس خداروشکر😀

تولید انواع مبلمان ال یو و کنج دکور/۰۹۳۸۸۹۴۳۷۵۸ برای دیدن از نمونه ها در تلگرام یا واتساپ پی ام بدین. خرید مستقیم از تولیدی و بدون واسطه بارنگ بندی دلخواه مشتری💜💛💚💙🧡❤🖤
ممنونم خرم بانوی عزیزم خدانکنهه گیر سیستم پزشکی بی افتی شما سروری موش چیه😁 اگه سئوالی داشتید که د ...

😍😍

سوال که زیاده کدومو بگم🤪😂

عزیزی ممنونم

تولید انواع مبلمان ال یو و کنج دکور/۰۹۳۸۸۹۴۳۷۵۸ برای دیدن از نمونه ها در تلگرام یا واتساپ پی ام بدین. خرید مستقیم از تولیدی و بدون واسطه بارنگ بندی دلخواه مشتری💜💛💚💙🧡❤🖤

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

ان شاءالله که خیره  بی بی میزنی فردا؟ من انگاری میخوام ۴ روز زودتر بشم

منم همش حس میکردم زودتر میشم اما الان سه روزه هنوز نشدم.

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
منم همش حس میکردم زودتر میشم اما الان سه روزه هنوز نشدم.

۳ روز عقب انداختی؟؟

بی بی چی گفت

1517
نهایت وزنت باید۵۸باشه عالیه ۵۰خیلی کمه لاغر لاغر

نه سمیه فرمولش این نیس، ۵۰ واسه اون قد لاغر حساب نمیشه، خیلیم خوبه

مخصوصا ک خرم سنش بالا نیست باید خیلی وزنش کم باشه تا بعدا تو سی سال ب بالا چاق نباشه

۳ روز عقب انداختی؟؟ بی بی چی گفت

نزدم.از بس منفی دیدم پریودمم نامنظم یهو دیدی سر ۳۴ یا ۳۶ روز اومد.ب شوهرمم نگفتم .میترسم منفی شه.بخوره تو ذوقمون.ول خب چن روزه تا یکم کار میکنم زیر شکم و کمرم درد میگیره دارز ک میکشم بهتر میشم.تا حالا اینجوری نبودم

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
محل نمیدی؟سوال پرسیدم خصوصی .منتظر جوابت بودم.منو دیگه دوست نداری😔

سلام معصومه چطوری خوبی دخترای نازت خوبن؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
1334
ان شالله ميري رحم كاملا تميزه

رفتم سونو کامل مونده بود فقط یه کوچولو ازش رفته بود و.حاشبه هاش نامنظم شده بود.اختمال زیاد باید کورتاژکنم.بنظرت اینکه فرداباشه یا پس فردا مهمه؟

سلام دوسق خوبی چطوری؟نی نی خوبه؟ دختر من که 3 روزه فقط 4 صبح تا 8 و نیم صب میخوابه بقیش بیداره. تو ب ...

فندق خان من که فقط دشمن خواب من هست مدام درحال گریه هست،من خونریزم شده بود لکه بینی دو روز قطع شد یهو درد پریودی گرفتم افتادم روخونریزی رفتم دکتر گفت پریود شدی الان دوباره لکه بینی دارم

خدایا شکرت☘☘☘☘
1396
نه سمیه فرمولش این نیس، ۵۰ واسه اون قد لاغر حساب نمیشه، خیلیم خوبه مخصوصا ک خرم سنش بالا نیست باید ...

سلام خوبي براي ازمايش غربال ناشتايي كه نياز نيست فقط اينكه من سرما خوردم ايراد نداره دكترم گفت تا شمبه يكشنبه حتما از بده نزار دير بشه

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
یعنی همون اولین بتایی ک دادی دیگه تکرار نکردی؟ ند بود؟ الان چند سیکلی؟

بتای اولم روز ۳۶ دورم ۶۳ بود

امروز روز ۳۹ دورم بود بعد ۳ روز دوباره بتا دادم شده ۳۸۵

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خوشگلا

خوبین؟ خوشین؟ چه خبرا یکی بیاد خبرا رو بگه :)

من سفر بودم 4 روز تازه اومدم

کلی حواسم پرت بود به بچه فکر نمی کردم، باز برگشتیم شروع شد   

خدای مهربون بخاطر همه نعمتهایی که بهمون دادی سپاسگزارم  خدا جونم مطمئنم برام معجزه میکنی  
طول سرویکسش خوبه. معمولا کیسه آب پاره بشه تا زایمان طول میکشه اما بهش بگو با یک ماما هماهنگ کنه تا م ...

ممنونم⁦❤️⁩

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دردونم دخمل گُلیمه😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁦❤️⁩🎂
1514