1472
1459
😍😍😍😍پس نی نیت بزرگتره 

تیکر بذار

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
مباردرررکه خواهر چه بی بی خوشرنگی 😍😍😍 چه بتای قشنگی الهی که صحیح و سالم بغل بگیریش انشاله قسمت ...

سلامت باشی گلم بخدا ته دلم راضی نبودم که الان که بچه ها ناراحتن بیام خبر بدم اما از یه طرف گفتم بزاربگم که ببینن معجزه خدا همیشه هست من چقد امپول زدم هربار چقد دارو خوردم اما ایندفه هیچی 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
نگران نباش سالمه سالمهههه

خداازدهنت بشنوه 😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

من ک فک میکنم سینال اثر نکرده چون درد ندارم اگ درد داشته باشم قطعا تخمک رشد کرده

کی میری سونو؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
نه دیروز رفتم دکتر صبح گفت احتمال خارجی کمه که بتا داد رفتم دادم شده بود۲۴۰ دیگه دیگه غروب بردم بیما ...

ای جانم😔

ایشالا ک خودش کامل دفع بشه

دوباره کی باید بری دکتر یا سونو یا تیتر بتا بدی؟

1473
کی میری سونو؟ 

شنبه

بنظرت اگ اثر کنه درد زیر دل میگیرم درسته؟

امروز روز ۱۰ پریودمه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫میشه برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید😍
تیکر بذار

میترسم بزارم میگم بزارم بعداز شنیدن صدای قلبش 😔ازالان استرس دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم سلامت باشی ممنونم ازت محتاج دعاتونم بخواید که برام بمونه 

حتما عزیزم

معلومه ک برات دعا میکنیم.من و پرنسس کوچولوم از خدا میخوایم ی بارداری خوب و راحتو طی کنی

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
سلامت باشی گلم بخدا ته دلم راضی نبودم که الان که بچه ها ناراحتن بیام خبر بدم اما از یه طرف گفتم بزار ...

😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم لطف کردی میگم الان پاهام هنوز خیلی ورم داره، عکسشو دیدی چند ص قبل؟ چیکار کنم کمتر بشه؟ ...

عزیزم طبیعیه کاریشم نمیشه کرد باید بزاییی. خخخخخ. فقط گاهی بگیر بالا قدم بزن همین

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
1334
سلامت باشی گلم بخدا ته دلم راضی نبودم که الان که بچه ها ناراحتن بیام خبر بدم اما از یه طرف گفتم بزار ...

خیلی کار خوبی کردی 

من دیروز انقدر ناراحت بودم سر درد شدید گرفته بودم تا صبح 

الان خیلی خوشحال شدم خبر خوب همیشه خوبه 

انشاله خدا برای دوستای گلمونم زودتر بخواد و اینبار نی نیشون سالم بیاد بغلشون

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میترسم بزارم میگم بزارم بعداز شنیدن صدای قلبش 😔ازالان استرس دارم 

استرس سمه برات فعلا خوشحال باش

اصلا هم فعالیت نداشته باش 

خوب رعایت کن

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫میشه برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید😍
شنبه بنظرت اگ اثر کنه درد زیر دل میگیرم درسته؟ امروز روز ۱۰ پریودمه

من که هیچ وقت تجربش نکردم. 

فکر کنم تخمدانا درد میگیرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي خدا من😢چي ميكشي اصلا ميتوني راه بري؟؟؟ بازم شكر مسمويت بارداري نبوده.. من بعد از زايمان اينجوري ...

یلدا راه رفتنی خیلی ناجوره پاهام شده عین تنه درخت خخخ

نمیدونم چیکار کنم ک ورمش کمتر شه 

حتما عزیزم معلومه ک برات دعا میکنیم.من و پرنسس کوچولوم از خدا میخوایم ی بارداری خوب و راحتو طی کنی

فدای پرنسس خاله ایشالله که خدا حفظش کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
ای جانم😔 ایشالا ک خودش کامل دفع بشه دوباره کی باید بری دکتر یا سونو یا تیتر بتا بدی؟

ان شاا...

والا نمیدونم ثمین میگه تیتر بده دکترامیگن شنبه سونو برو .امروز دکتره گفت هفته دیگه سونو برو تیترم نمیخاد بدی دیگه.موندم چکار کنم

امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
استرس سمه برات فعلا خوشحال باش اصلا هم فعالیت نداشته باش  خوب رعایت کن

دارم سعیمو میکنم که اروم باشم ،چشم حتما حواسم هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که هیچ وقت تجربش نکردم.  فکر کنم تخمدانا درد میگیرن

اصلا دردی حس نمیکنم

فقط زمانی ک میزنمش حس میکنم دارو کشیده میشه ب سمت رحم نمیدونم توهمه یا ن

چه اصراري داري طبيعي باشه وقتي اينهمه اذيت ميشي من سز شدم از فرداش خودم بلند شدم كارامو كردم ... سز ...

نه واقعا وحشت ندارم از سز، حالا فعلا ک ۳۸ تموم نشده و انشالا مشکلی نباشه تا ۳۸ رو صبر کنم بهتره

1450