1507
1482

خوبه. قندتم نرماله هیچ مشکلی نیست ازت BS  یا قند تصادفی خواسته که کاملا نرمال بوده و اینکه قبلش خوردی هم مشکلی نداشته

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
خوابیدم. دررام نسبت به دیشب کمترهیه درد پری معمولی دارم الان

ایشالله که زیاد اذیت نمیشی خداکمکت کنه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
انرژیم کم نشده کلا دیگه آرزوی بچه دار شدن رو دفن کردم توی وجودم.به نظرم دیگه لزومی نداره انقدر خودمو ...

پس خوبه که انرژیتو هنوز حفظ کردی بزن به بیخیالی اینطوری بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

چطوري زهرا بهتر شدي تموم شد دردات منم امروز بتام افت كرد ولي هنوز لك هم نديدم 

نه درد دارم ولی به شدت دیروز نیس امروز دوباره رفتم دکتر گفت درحدهمین خونریزی پریوده .

بازمیشی حالا یه دفعه درد میگیره منم دوشنبه۹۵۰ بود چهارشنه۲۴۰ فقط لک داشتم دیشب یهو درد گرفت وخونریزی شد.

هلیا سونو واز اخری و بیمارستان جا گذاشتم دیشب صبح رفتم بگیرم نبود.اما عکسشو توموبایلم داره برا آینده سونورو میخواستم

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
@samin11   سلام بتام افت كرد اومد شد ١٠حالا فعلا لك و خونريزي ندارم دكترم نديد ميگم اگر خونريز ...

فک کنم باپری فرق داره

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1473
@samin11   سلام بتام افت كرد اومد شد ١٠حالا فعلا لك و خونريزي ندارم دكترم نديد ميگم اگر خونريز ...

دردم نداری؟

بچه ها ی چیزی میگم هنوز خودمم باورم نشده من دوباره باردارم چندروزه از پری گذشته اما امیدی به بارداری نداشتم داروهم نخوردم دیگه شوهرم دیشب بی بی چک خرید گفت بزن ببین چی میشه صب بلافاصله تا زدم دوتا خط پررنگ افتاد باورم نمیشد اخه بیخیال شده بودیم گفتم یکی دوماه دیگه اگه شد میرم دوباره دکتر ،رفتم آز دادم بتام ۱۴۴۷ بود تو ازمایشگاه تا گفتن که انقده گریم گرفت باگریه رفتیم مطب دکتر ینی باورم نمیشه من تاالان بتای خوب نداشتم حتی واسه تخمک گذاریم دارو هم نخوردم 😭😭😭😭😢😢😢خدابزرگتراز چیزیه که ماتصور میکنیم دعا کنید این دفه به سلامت این دورانو بگذرونم شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم ایشالله که دل همه منتظرا شاد بشه چون میدونم که انتظار چقدرسخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ی چیزی میگم هنوز خودمم باورم نشده من دوباره باردارم چندروزه از پری گذشته اما امیدی به بارداری ...

مبارک باشه عزیززز دلممم😍🤩🤩😘

حس خوبیه این روزا

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫میشه برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید😍
1432
بچه ها ی چیزی میگم هنوز خودمم باورم نشده من دوباره باردارم چندروزه از پری گذشته اما امیدی به بارداری ...

واي حسنا راست ميگي مباركه باورت ميشه تمام تنم شوك شد خداروشكر كه زودي جواب گرفتي الهي اين بمونه واست صحيح و سالم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی خوشحال شدم عزیزم یهو دیدم چندبار خوندم که مال قبل نباشه ،ان شاالله بارداری سالمی داشته باشی و به سلامتی بغلش کنی نی نی رو

مبارک باشه عزیززز دلممم😍🤩🤩😘 حس خوبیه این روزا

تورو خدا دعام کن ممنون عزیزم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476

وای حسنا خداروشکر. مبارکه عشقم

عجب خبر خوبی بود. دکتر چی گفت؟ 

وای تپش قلب گرفتم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
قسمت همه منتظرا😍

انشالله😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسمت همه منتظرا😍

انشاالله زودی قسمتت شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
انشالله😢

آخرین پریت کی بوده؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي حسنا راست ميگي مباركه باورت ميشه تمام تنم شوك شد خداروشكر كه زودي جواب گرفتي الهي اين بمونه واست ...

بخدا انقد گریه کردم اصا باورمون نمیشدکه باردارم  بتامم خیلی خوبه کاش خدا ناامیدم نکنه الهی امین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457