1464
1411
ممنونم عزیزم حتما حتما تلاشمو میکنم ک ورزش کنم. ی سوال حتما درد باید با انقباض همراه باشه ک نشون ...

نه لزوما

من اوایلش دردام بدون انقباض بود

فقط درد پریودی بود ولی منظم

رفته رفته م مدت دردوشدتش بیشتر میشد و زمان استراحت یا فاصله دردام کمتر میشد

شرمنده بخدا واقعا توان نداشتم بیدار بمونم بیام سایت الحمدلله بدنیستم، چندپست بالاتر نوشتم جریانو د ...

واقعا این انصاف نیس این همه درد تو دوران بارداری بکشی و بعدم با وجود اینکه از سز خوشت نمیاد.سز بشی

من از ترسم ک دیروز درد داشتم گرفتم تخت خوابیدم.ورزش و پیاده روی رو یهو تعطیل کردم

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

سلام عزیزم حالت چطوره؟ چیکار کردی؟ نتونستم بخونم ولی همش تو فکرتم و دلم خیلییییی ناراحته برات

خوبم گلم خداروشکر توچطوری دیدم پاهات چه ورمی کرده.

قربونت ناراحت نباش خواست خدابوده دیگه 

فعلا درد دارم کم شده نمیدونم کامل سقط شده یانه 

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1436
ان شاءالله که کامل سقط شده باشه الان باید چکار کنی؟باز بتا بدی؟

دکترنگفت بتا اما ثمین میگه بتا بده دکتر سونو داده.

فعلا شک دارم کامل دفع شده باشه اخه خونریزیم خیلی نیس ولخته نبوده اصلا 

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
بچه ها پامو ببینین این الانه خیلی بهتر از دیروزه چیکار کنم اینجوری بمونم ک میترکم @samin11   ...

یا ابوالفضل تو داری خودتو به گ ا میدی .برو سز کن خودتو خلاص کن بخدا من بجات دردم اومد این چه وضعیه

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
واقعا این انصاف نیس این همه درد تو دوران بارداری بکشی و بعدم با وجود اینکه از سز خوشت نمیاد.سز بشی ...

اره واقعا خودمم دلم از همین میسوزه باهمین خورده دردا هم انرژیم میره

😂😂😂 نه نترس آب گرم بگیر رو کمرت

8
زهرا جون خیلی ناراحت شدم برای سقطت. ایشالا زودی باردار میشی.  راستی درباره روگام فکر نکنم بزنن ...

فدات عزیزم.

جدی میگی؟یعنی نیاز نیس؟

خوبم گلم خداروشکر توچطوری دیدم پاهات چه ورمی کرده. قربونت ناراحت نباش خواست خدابوده دیگه  فعل ...

الهی عزیزمممم

ینی دیروز خونریزی زیاد داشتی؟ توروخدا نشین تو خونه، هرکاری لازمه بکن 

تو لوله که نیس نه؟

حتما که حقته اما الان ناراحتم که انقد انرژیت کم شده بخدا معجزه خدا از ماهم دورنیس خداروچه دیدی ،خدار ...

انرژیم کم نشده کلا دیگه آرزوی بچه دار شدن رو دفن کردم توی وجودم.به نظرم دیگه لزومی نداره انقدر خودمو عذاب روحی بدم

1476
فدات عزیزم.رسیدن بخیر گلم. خدانکنه عشقم. خواست خدابود دیگه ناراحت نباش. فقط دردام کم شده نسبت به ...

ده روز بعد برو سونو و دوباره آز بتا بده 

فدات عزیزم. جدی میگی؟یعنی نیاز نیس؟

چرا زهرا

من الان تو نت خوندم

زیر 13هفته دز پایینشو میزنن

ولی باید برنی

توروخدا پاشو برو بزن،من لامصب رو این روگامه کوفتی خیلی استرس میگیرم،نقطه ضعفمه اصلا

الان جای تو اضطراب گرفتم

توروخدا برو بزن

یا ابوالفضل تو داری خودتو به گ ا میدی .برو سز کن خودتو خلاص کن بخدا من بجات دردم اومد این چه وضعیه

ثمین خوندی دیروزمو چندپست بالاتر بود؟

بخدا این ورمه دربرابر سختیایی ک این چندماه کشیدم هیچچچی نیس امیدم اینه ک بچرخه و طبیعی بشه☹️

سلام دختر جون چطوري؟ ني ني خوبه؟ حورا جان تو بعد از زدن امپول اچ سي جي ترشح تخمك گذاري دلشتي؟

سلام

ممنون

بله مثل همیشه

ولی بعد امپول نزدیک ازاد شدن تخمدانام داشت میترکید

لترو خورده بودم

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
1514