1147
1247
من زودتر

عقیق جون خوندم که تو بیمارستان چی شده.بازم خوبه که دکترت خودش معاینه کرده و خیلی هم وضعیت وخیم نبوده خداروشکر.تواین سه روز تا میتونی هندونه و آب بخور.قشنک بترکون خودتو.من شنیدم هندونه خیلی خوبه.انشاالله که خوب میشه.

بعضی از این ماماها خیلی عقده این.تو مطب دکتر منم یه ماما هست زیر دست دکترم.خوبه حالا کارش فقط درحد یه وزن کردن و فشار گرفتنه.اینقدر خودشو میگیره که نگو.دکترم بااون دکتری هربار بهش پیام میدم سریع جوابمو میده.این میمون خانم تاحالا چندبار بهش پیام اینا دادم اصلا انگار نه انگار.

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😘😘😍😍امیر علی من و باباییش تو رااااهه😘😘😍😍

سلام خواهر های گلم خوب هستین 

طاعات و عبادتون قبول باشه 

چه خبرا ؟؟ کیا مامان شدن؟ کیا زاییدن 

امام رضا ازت دوقلو خواستم الان دوقلو تو دلمه خودت حافظشون باش و شفاعت منو پیش خدا بکن❤❤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

دریا جون تازه برگشتم اونجا ویارم شدید شده بود خیلی حالم بد بود نمیتونستم بیام سایت خبر بدم رفتم او ...

خب خداروشکر ک مشکل حادی نبوده عزیزم.

واقعا ک این ماماها و بعضی دکترا اعصاب ادمو خط خطی میکنن.

این سه روزو خوب ب خودت برس.انشاا... تو سونو بعد میگن میزانش طبیعیه.هوا گرمه بدنت اب زیاد میطلبه.راستی اگه مشکل دیابت داری حواست باشه هندونه قندش بالاست.آب زیاد بخور

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
عزیزم روز زایمانت به سلامتی چند هفته میشی؟؟ برای ریه کوچولوت امپول بتامتازون زدی؟

ميشم ٣٨ هفته تمام

بتا زدم:)

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني
1156
حالا جالبش اینجاس هی من میگفتم دکترم کجاس الان؟ نمیدا منو ببینه؟ اونم با اعتمادبنفس کامل میگه دکترو ...

خاك تو سرش! بايد هرچى ميتونستى بهش ميگفتى. ميگفتى با اين وضعم اين همه راه نيومدم استرس دادناى تورو بشنوم اومدم دكترم ويزتم كنه!

ببين دوست من از ٥-٦ماهگى اب دور جنين كم بود و همش استراحت مطلق بود اب و مايعات زياد ميخورد مخصوصا ميوه هاى ابدار. زود به زود هم مجبور بود سرم بزنه ولى تا اخر موقع زايمان دووم اورد خيالت راحت مجبور به زايمان زودرس نميشى اون سه چهار ماه تونست او مدلى سر كنه براى تو كه خيلى كمتر مونده

شوخی میکنی قدبلند😅 من همش میگم قدش کوتاست کپله،دختر تو قدش چنتاست؟

۴ ماهگی ۶۴ بود هم قد نی نی توئه

خدایا محتاجیم،ای مهربان ما را به حال خود رها مکن. خدا جونم ازت میخام تو سال ۹۸ ارامش داشته باشم☺ .خدا جونم ممنون که ما رو به مرادمون رسوندی😙. خدا جونم مراقب دخترم و شوهرم باش و تنهامون نذار. خدا جونم ازت میخام که به همه زن و شوهرا نی نی بدی☺ .خدایا شکرت بابت همه چی. خدایا خیلی دوست دارم 😇😍
فدات عزیزم زهی خیال باطل.

نه انشالله که خیال باطل نیست 

خدایا محتاجیم،ای مهربان ما را به حال خود رها مکن. خدا جونم ازت میخام تو سال ۹۸ ارامش داشته باشم☺ .خدا جونم ممنون که ما رو به مرادمون رسوندی😙. خدا جونم مراقب دخترم و شوهرم باش و تنهامون نذار. خدا جونم ازت میخام که به همه زن و شوهرا نی نی بدی☺ .خدایا شکرت بابت همه چی. خدایا خیلی دوست دارم 😇😍
من شنیدم گوش نی نی درد کنه رنگش سبز میشه

اتفاقا گوششو خیلی میگیره نمیدونی باید چیکارش کنم

مدفوع سبز نمیدونم دقیق شاید جاییش عفونت داره

نمیدونم 

1233
اونجا که تاریخ زایمانو میخاد.بزن.خودش به هفته میزاره برات

خوب ..باید سال وماه وروز رو بزنی سال ۹۸با۹۹رو داره 

دل به غم سپردم در عبور سالهازخمی از زمانه ها و خسته از خیالهاچون حکایتی مگو رفته ام، ز یادهابرگ بی درختم ، در مسیربادهانه صدایی، نه سکوتی ، نه درنگی ،نه نگاهی نه تو را مانده امیدی نه مرا مانده پناهی نیش ها و نوش ها چشیده ام بس روا و ناروا شنیده ام هر چه داغ را به دل سپرده ام ،هر چه درد را به جان خریدم در مسیر بادها هر چه داغ را به دل سپردم
سبز نشونه سرماخوردگیه البته نه همیشه ، دخترت شیر خشک میخوره ؟ نورا گاهی سبزه ولی نه کامل خیلی ببخشید ...

شیر خودمو فقط میخوره 

31 دکتر گفت نرماله اما باید مراقبت کنم. منم همش استرس دارم.  لکه بینی چرا؟

31 الان که خوبه نگران نباش اصلا، مال من ۱۱ هفته این عدد بود

نمیدونم دیگه از عید اوضاع بهم ریخته همش استراحتم و آمپول میزنم، خدا کنه این چندهفته هم بگذره خطر رفع شه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40