1232
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

سلام خواهر قشنگم، پیاماتو میخوندم، الان خوبی؟ خیلی دعات میکنم و از خدا برات میخوام هر چه زودتر به آ ...

سلام عشق من...

خداروشکر خوبم 💚

فدای محبتت بشم من

خییییییلی عزیزی

چشم الان کمی ب خودم اومدم و آرومتر شدم..

توکل ب خدا

شما هم تو این روزها و شبهای عزیز منو فراموش نکنید از دعاهای خیرتون😚😚😚

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!
خخخ نه عزیزوم مو از لحجه مهشدی ها خیلی خوشوم مییَ

ها فکر کردوم همشهری در امدم خواهر

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
1156
عزیزم این شبا رو از دست نده حتما همشو برو مسجد از خدا بخواه

دیشب تا سحر مراسم بودم...

دعاتون کردم موقع قرآن به سر،ان شاءالله خدا صدامو شنیده باشه💖

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!
سلام عشق من... خداروشکر خوبم 💚 فدای محبتت بشم من خییییییلی عزیزی چشم الان کمی ب خودم اومدم و آر ...

💟💟💟💟💟💟💟💟

خدایا امانتت برگشت به آغوش خودت...ولی من همیشه منتظر معجزتم... خدای مهربونم دوباره عشق و امیدم رو تو دلم بذار💟
ای بابا منم یهو سرم تیر کشید.. حمید تو خییییلی خوبی،،از خدا واست بهترینها رو خواستم..دلم میخواد دل ...

اميدوارم اينطور باشه فعلا كه بخاطر هيچ و پو ممكنه ماشينمونو از دست بديم 😭 شوهرم داره دق ميكنه دور از جون، منم حالم بده

اميدوارم منم روي شادي و خوشي رو ببينم، انقدر استرس نكشم

دیشب تا سحر مراسم بودم... دعاتون کردم موقع قرآن به سر،ان شاءالله خدا صدامو شنیده باشه💖

منم برات دعا کردم😘

هر بار،که هوای رفتن به سرم میزند!می روم در گوشه ای تنها می نشینم تا این سودا از خیالم بگذرد.می دانم اگر بروم هرگز به اینجا باز نخواهم گشت...
1233
بچه ها حالم خيلي بده حال شوهرم از خودم بدتر 😭  تو رو خدا دعا كنيد برامون

چی شده عزیز

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍
برا انتقال یا خودت میخوای اقدام کنی؟ برو دارو بگیر خواهر الهی که جواب بده و باردار بشی و بمونه برا ...

خودم اقدام کنم..

مرسی گلم انشالله

خدایاااا ....من سکوتت را نمیبخشم!!!😔😔من همون کاسه صبرم ...ولی این کاسه لبریزه😔
1167
@بامزی @فاطیما68   @ساراجمعه @نیلسا123   بچه ها ایه الکرسی به نیتتون خوندم با تاخیر.ب ...

لطف کردی عزیزم

ایراد نداره

تعدادمون از چهل نفر بیشتره پس نگران نباش چله ناقص نمونده

...و من در انتظار معجزه لحظه شماری میکنم.....
@بامزی @فاطیما68   @ساراجمعه @نیلسا123   بچه ها ایه الکرسی به نیتتون خوندم با تاخیر.ب ...

نگران نباش من چندبارم میخونم هر روز به جای یه بار که کسی یادش رفت ناقص نمونه

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
بامزی۲@ لطفا اگر میدونی منو دریاب

عزیزم اذانو باید توی شهر خودت بشنوی

از چهل تا چهل پنج کیلومتری بیشتر باشی موقع اذان.باطل میشه روزت

همسرت روزش باطله چون ارضا شده

خودت مسافتو ببین چقدر بوده

...و من در انتظار معجزه لحظه شماری میکنم.....
خب اره از چی میترسی؟؟؟؟؟ مگه چه مشکلی داری که از محدک میترسی خواهر؟؟؟

از اینکه الکی بدو بدو کنم و سرخورده بشم

خدایاااا ....من سکوتت را نمیبخشم!!!😔😔من همون کاسه صبرم ...ولی این کاسه لبریزه😔
1220