1147
44
براتو فک کنم طبیعیه الان پزی هستی اما من ۳روزه لک  زرد رنگ هست فرداهم احتمالا تموم میشه. واژنم ...

زهرا جان منم برا ذکرای ثمین بنویس چندتا بفرستم و چه موقع؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای پدرم ی صلوات بفرستین؟ممنونم روزه پدربازم اومد و جای خالیت باهیچ چیزپرشدنی نیست
سلام عزیزم بفرما خوش اومدی

سلام ثمین جون تر خدا جوابمو بده دارم دق میکنم.

امروز رفتم دکتر بهم آنوکساپارین داده ولی دارو خونه ندیدش انگار. ندادش خودم خوندمش تو نسخم برا چیه؟

آخه من سقط هم نداشتم بعدش تا آخر باید بزنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای پدرم ی صلوات بفرستین؟ممنونم روزه پدربازم اومد و جای خالیت باهیچ چیزپرشدنی نیست
۳۲۵۳۹صفحه ی مرسی😚😚

گزارش زدم واست..

واسه خودش آقایی شده😍

بذار زود یه دخمل بیارم واسش..

قربونش با اون کلاه نازنازیش💝💝💝

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

گزارش زدم واست.. واسه خودش آقایی شده😍 بذار زود یه دخمل بیارم واسش.. قربونش با اون کلاه نازناز ...

اخ که چه شود ایشالله زودی دخملت بیاد کیف کنیم

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢
1156
زهرا جان منم برا ذکرای ثمین بنویس چندتا بفرستم و چه موقع؟

بچه ها لطف کردن برداشتن ختم تموم شد گلم .ممنون از محبتت

درفشار زندگی اندوهگین مشو… شاید خداست که در اغوشش میفشاردت … برای تمام رنج هایی که میبری صبر کن!  صبر اوج احترام به حکمت خداست…
سلام میشه کمکم کنید خواهش میکنم 😢😢😢 خانوما من حدود ۲۰ ماهی میشه که زایمان کردم و بدون دخالت هیچ ...

عزیزم شما سنتون کمه، خیلی وقت داری...مطمئنم که ذخیره تخمدان و... هم مشکلی نداره. به خودت استرس نده لطفا و سعی کن آروم باشی، همیشه توی آرامش پروسه باردار شدن بهتر پیش میره.

شما اقدامتون رو هرماه انجام بدین، درکنارش دکتر هم برید و پیگیری کنید. 

خیلی متاسف شدم برای دخترتون، امیدوارم خدا بهتون صبر بده . خیلی زود یه نی نی دیگه بذاره تو بغلتون 

اخ که چه شود ایشالله زودی دخملت بیاد کیف کنیم

جووووووووووووووون

ان شاءالله 

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!
عه دردات شروع شدن؟ بسلامتی  دوش اب گرم بگیر 😍

اره عزیزم ظهر مطب دکتر دو سانت بودن ساعت شب۱ رفتم بیمارستان گفت همون ۲،۳ سانتی دردام هر ۶،۷ دقیقه هست😭😭😭😭😩😭😩گفتن برو خونه استراحت کن برا فردا انرژی داشته باشی به ۸،۹سانت برسم دردا چجوری میشه دوش میگیرم والا فرقی نمیکنه از بعد معاینه هم لکه بینی دارم قرمز رنگ😭😭😭😭😭😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧👧بار الهی شکرت خدایا چشم هیچ زنی رو منتظر نی نی نذار نی نی منم به سلامت بذار تو بغلم رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
سلام میشه کمکم کنید خواهش میکنم 😢😢😢 خانوما من حدود ۲۰ ماهی میشه که زایمان کردم و بدون دخالت هیچ ...

عزیزم خیلی دلم شکست برات دیروز به روایتی تولد حضرت رقیه اس الهی به حق این سه ساله باب الحواحج خدا حاجتتو بده و اولش بهت آرامششو بده به نظرم برای آرامشت برو امام رضا اونجا با آرامش شاید اوضاع بدنتم بهتر شه ترخدا با دل شکستت برا منم دعا کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
فدات گلم چخبر از تو انتقال نمیدی؟؟؟ از ثمین یاد بگیر

والا همچنان دارم تلاش میکنم راضی کنم شوهرمو...دیشب بهش گفتم اگه نمیخوای برم تا داروهامو قطع کنم ...خودش تو شک بود که چیکار کنه...

ولی خودمم خیلی ترسیدم😂😂گفتم باز برم بشه سقط بشه جی...خداکنه اگه قراره سقط شه منفی شه کلا

خدایاااا ....من سکوتت را نمیبخشم!!!😔😔من همون کاسه صبرم ...ولی این کاسه لبریزه😔
عادت دارم به حرفاش ابجیمه دیگه

اگه یروز منم توله دار شدم هررررجی دوس داشتی بهش بگو والا کلام نمیکنم😄

خدایاااا ....من سکوتت را نمیبخشم!!!😔😔من همون کاسه صبرم ...ولی این کاسه لبریزه😔
عزيزمممم مرسي خواهري ممنونم از دعاي قشنگت😍😍😍😍😍 الهي ني ني توم صحيح و سالم بياد بغلت و راحتترين ...

فدای مهربونیت ❤️❤️آره عزیزم همونم که خواننده خاموش بودم بی بیم مثبت شد اومدم بعدم ازم امتحان گرفتید😅

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Ast وAlt  ۱۲۳ و ۱۳۰ بود انگار  نوبتش گیر میاد زود؟آدرسش کجاست؟ آذر جون یعنی چجور بیم ...

خوبه تستای کبدیت خیلی هم بالا نیست. والا این آزمایشا تو بیماریهای عضله و عصب و خیلی چیزای دیگه بالا میره

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
1167
اوه یعنی دو کیلو کمه وزنش؟ یا خدا یه دکتر بهم گفت تو این ماه باید 1کیلو اضافه کنه به نظرت چهکاری م ...

نه منظورم از زمان تولد تا الان بود. مهم نیست فعلا شیرشو بده تا ببینی چقدر وزن اضاف میکنه

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
براتو فک کنم طبیعیه الان پزی هستی اما من ۳روزه لک  زرد رنگ هست فرداهم احتمالا تموم میشه. واژنم ...

پری کجا بود من همیشه چهار روزه پاکم و غسل میکنم الانم پاکم

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
ثمین خواهر. نو فقط استرس نداشته باش. سعی کن بی خیال باشی. میدونم سخته ولی خودتو ی جوری سرگرم کن. زیا ...

مرسی عزیزم انشالله خواهر

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا