1232
1226
چرا بیداری خواهر ؟

بیدار شدم برم دستشویی دیدم پژی رفته سرکار زنگ زدم باهاش دعوا کردم الان خوابم پریده

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
عزیزم کارتو خیلی سختره ، دوقلو ، وای من دیدم خیلی سخته، ان شاءالله خدا بهت قدرت و توان بده . کمردردت ...

هم فک کنم از ضعف هم کریر بچه ها رو برمیدارم سنگینن کمر درد میشم

تخم مرغ اینا زیاد میخورم والا 

امام رضا ازت دوقلو خواستم الان دوقلو تو دلمه خودت حافظشون باش و شفاعت منو پیش خدا بکن❤❤
بیدار شدم برم دستشویی دیدم پژی رفته سرکار زنگ زدم باهاش دعوا کردم الان خوابم پریده

ای جان حالا دعوا چرا ؟؟ کارش سخته قک کنم نه؟

امام رضا ازت دوقلو خواستم الان دوقلو تو دلمه خودت حافظشون باش و شفاعت منو پیش خدا بکن❤❤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

ثمين جان، يه سوال حقوقى داشتم اگر كسى يه بچه رو كه مال كسى ديگه بوده از يك روزگى توافقى اورده بزرگ ...

بله عزیزم به فرزندخوانده ارث تعلق نمیگیره 

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
ای جان حالا دعوا چرا ؟؟ کارش سخته قک کنم نه؟

اخه کدوم آدم عاقلی ۴صبح میره سرکار.۲ونیم شب اومده بود بعد چهار رفته .میگه زندگی سخته خرج داره منم عصبی شدم گفتم از زن داداشتم ولخرج ترم اخه تازه من اصلا ازش درخواست چیزی نمیکنم این آقا از خونه و استراحت گریزونه

1156
نه بابا کاملا سالم تاپ پوشیده بود شلوار جذب قد نود رو لباسی از منم سالم تر لامصب زحمت نداد روسریو ا ...

حسودیت شد تو نمیتونی اینطوری باشی؟

اخه کدوم آدم عاقلی ۴صبح میره سرکار.۲ونیم شب اومده بود بعد چهار رفته .میگه زندگی سخته خرج داره منم عص ...

حسینم تابستون یه کار دیگش شروع میشه 

تشریفات و خدمات عروسی همین شبا هم که میدیدمش نخواهم دید چون تو عروسی ها خواهد یود عروسی های شبم که ساعت ۳ یا ۴ تموم میشن من خواهم بود و بجه ها

بله عزیزم به فرزندخوانده ارث تعلق نمیگیره 

اره برا بچه خاله منم اینطوری شد ها سر خود بچه  رو اورده بودن  بعد فوت شوهر خالم برادرش و خواهرش رفتن گفتن این بچه اینا نیس ارث به خودشون رسید 

حسینم تابستون یه کار دیگش شروع میشه  تشریفات و خدمات عروسی همین شبا هم که میدیدمش نخواهم دید چ ...

باز شکر خدا به بچه هات سلامتی بده دوتا جوجه رنگی داری سرتو باهاشون گرم کنی منو بگو اخه .اخه حسین ی انگیزه داره برا کار بگو تو که نه بچه ای داری نه چیزی اینهمه کار کردنت چیه

1221
اره برا بچه خاله منم اینطوری شد ها سر خود بچه  رو اورده بودن  بعد فوت شوهر خالم برادرش و خ ...

اره کلا همینطوره مگر اینکه پدرخوانده قبل مرگ به بچه فروشنامه بده 

سلام خوبید دوستان من امروز ازمایش دادم بتام خیلی بالاس دلیلش چی‌متونه باشه میترسم۱۹۰۹عدد بتام  ...

کجاش بالاست خوبه مبارکت باشه

سلام ثمین جون خوبی

سلام عزیزم فدات تو خوبی؟ای جان تیکرت ماشالله چقدر جلو رفته

1167
ثمین خوبی شوهرت چیکار میکنه بازم دکتر میری؟

شکر بد نیستم هیچی آقا از چهار صبح رفته سرکار منو سگ کرده.دوشنبه برا شونزدهمین بار میرم توی سیکل انتقال جنین

1220