1147
1226
فکر و خیال که طبیعیه اما اینجوری نمیشه مرضیه هنوز جاداری تو من دلم روشنه به زودی میاد بغلت این دخت ...

فدات عزیزم آروم شدم با حرفات توکل به خدا

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
@marrezayam   هر کدوم ظریف تره بنداز

نقره ام ظریف تر هستش پس اونو میندازم

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

یه چیز دیگه من مو صاف کن ندارم🙄🙄🙄🙄🙄موهامو با چی صاف کنم‌پس😶😶😶😶😶😶😶

1156
نقره ام ظریف تر هستش پس اونو میندازم

به سلامتی. فکرشو کن به قول دوستمون تو آتلیه دردت بگیره😁😁😁😁

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
دو سه دست لباس ببر

برا خودم؟

اتو معمولی. 

بلد نیستم چجوری؟

8
یه چیز دیگه من مو صاف کن ندارم🙄🙄🙄🙄🙄موهامو با چی صاف کنم‌پس😶😶😶😶😶😶😶

یه سشوار خوب بکش

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
اره

یه دست دارم آتلیه خودشم لباس داره اخه فقط قرار شد دو تا دونه عکس بگیریم😏😏😏😏😏😏😏

یه سشوار خوب بکش

اره وینم خوبه بذار ببینم میتونم سشوار بکشم خودم

1167
دخترا بلاخره شوهرم امروز گفت بریم آتلیه عکس بندازیم😄😄😄😄😄😄😄 البته گفت فقط دو تا عکس میگیریم🙄 ...

واقعا راضی شد ؟؟ رفتی؟؟ کجا رو تونستی پیدا کنی؟؟

امام رضا ازت دوقلو خواستم الان دوقلو تو دلمه خودت حافظشون باش و شفاعت منو پیش خدا بکن❤❤
هیچییییی خخخخخ

بی تلبیت. فک کردی رفتم بله😂😂😂😂

@سپیده74   خواهری عطاریتون روغن خراطین اصل داره؟

اره عزیزم ما هرچی میاریم اصله

حتی روغن سیر که هیچ جا نداره ما داریم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
شیاف بیرون از یخچال باشه خراب میشه آبجیا؟ مثلا تو دمای معمولی اتاق ؟

نه

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
1220