1147
44

بچه ها تک تک اسم نمیبرم چون همتونو واقعا دوست دارم. عیدتون پیشاپیش مبارک باشه.😘😍💝🌻🌸 الهی هرچی مدنظر و ارزوتونه خدا براتون به بهترین شکل ممکن براورده کنه🌸

هیچکس غمگین نباشه هیچ دلی شکسته نباشه

غرق دلخوشی باشید🌸

انشالله که سیل شمالم متوقف بشه و بلایی سر مردم نیاد شب عیدی خدا به دلاشون رحم کنه🙏

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین 💙💖💚

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

سلام خانما موهای پسرم خیلی میریزه، نگرانم کرده رو بالشش پر از مو هست کسی میدونه دلیلیش چیه😭

سلام عزیزم چند وقتشه؟

اگه نوزاد هست طبیعیه

پسر منم اول که دنیا اومد کلی مو داشت ولی به مرور ریختن تا کچل شد دوباره از نو مو درآورد 

رنگ موهاش اینبار تغییر کرد جنسشم لختتر رو قشنگ تر شد

سلااااااااام عزیزای دل

گفتم اگه بمونم صفحه های قبلی رو بخونم احتمالا سیزده هم بدر کردین😁

اومدم یه تبریک بگم تا بعد 

چهارشنبه سوریتون مباررررررررک 

انشاله که همه غم ها و دردهاتون تو آتیش این چهارشنبه سوری بسوزه و شادی و خوشبختی جاشو بگیره تو زندگیتون

سال نو همگیتونم پیشاپیش مبارک باشه 

براتون آرزوی بهترین روزها و قشنگترین لحظات رو دارم 

انشاله به هر چیزی که تو دلتونه و لایقش هستین برسین

1156

راستی کسی میدونه میتونم پرولوتون رو همزمان با امپول بتا بزنم. یا فاصله بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام. آره عزیزم

به سلامتی مبارک باشه😍 خوب کردی بعدی رو زود اوردی باهم همبازی میشن 😘😍

خدایا محتاجیم،ای مهربان ما را به حال خود رها مکن. خدا جونم ازت میخام تو سال ۹۸ ارامش داشته باشم خدایا خودت حرف دلمو میدونی پس درستش کن.خدا جونم ممنون که ما رو به مرادمون رسوندی😙. خدا جونم مراقب دخترم و شوهرم باش و تنهامون نذار. خدا جونم ازت میخام که به همه زن و شوهرا نی نی بدی .خدایا شکرت بابت همه چی. خدایا خیلی دوست دارم 😇😍

@samin11    

@اذر    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189
بچه ها تک تک اسم نمیبرم چون همتونو واقعا دوست دارم. عیدتون پیشاپیش مبارک باشه.😘😍💝🌻🌸 الهی هرچی م ...

الهیییییی آممممممین

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین
به سلامتی مبارک باشه😍 خوب کردی بعدی رو زود اوردی باهم همبازی میشن 😘😍

آره بابا. دوباره نمیتونم این مکافاتارو چند سال دیگه تجربه کنم من که کل وقتم برا اینه فکر میکنم دو قلوان حداقل بعدش یکم برا خودم باشم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

@آذر      سلام اذر خوبی؟

میگم میتونم این دوتا امپولو همزمان بزنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا.بهتره که ندونن.اگه لکی چیزی نداری که استراحت لازمت نباشه.نگو.من لک دارم.سابقه سقطم دارم.به خ ...

ان‌شاء‌الله این بارداری بدون دردسر میگذره عزیزم😊 اصلا نگرانی و استرس به خودت نده خانومی، توکل به خدا، ان‌شاء‌الله تا لحظه‌های آخر بارداریمون باهم صحبت میکنیم و از مراحل بارداریمون لذت میبریم😊😘

خدایا مسافر کوچولوم اومد پیشت... امانتت برگشت به آغوش خودت... خدای مهربونم دلخوشی رو به دلم برگردون... 💔

سلام، من الان نیم ساعته درد زیادی تو تخمدان چپم که کیست داره دارم، نمیتونم زیاد حرکت کنم، ی کم ترسیدم ، نمیدونم چیکا کنم، کسی هست؟

خدایا مسافر کوچولوم اومد پیشت... امانتت برگشت به آغوش خودت... خدای مهربونم دلخوشی رو به دلم برگردون... 💔
1179
آره منفی ز زدم حالم خیلی گرفت...چطور میشه بی بی مثبت بشه ولی آزمایش منفی برا من که اولین بار بود اتف ...

عزیزم من مثل شما بودم اما باردار بودم بتام صفر بود تو آزمایش اگه پریود نشدی دوباره بی بی استفاده کن.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام، من الان نیم ساعته درد زیادی تو تخمدان چپم که کیست داره دارم، نمیتونم زیاد حرکت کنم، ی کم ترسید ...

نگران نباش عزیزم چیزی نیست طبیعیه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خانوما ، پیشاپیش سال نوی همه مبارک باشه ، ان شاءالله تو سال جدید بهترینا رقم بخوره برای همه من جمله شما عزیزا ، سالی باشه پر از خیر و برکت ، تندرستی ، شادی و نشاط . و دعا می کنم دل کل خانومای این تاپیک در سال جدید شاد بشه ب وجود نی نی تو دلشون ان شاءالله.🤲🤲🤲🤲😍 

خوشبختی یعنی ؛ من و همسرم و نی نی م زیر چتر خدا.
سلام خانوما ، پیشاپیش سال نوی همه مبارک باشه ، ان شاءالله تو سال جدید بهترینا رقم بخوره برای همه من ...

و همچنین عزیزم سال خوبی واسه خودت باشه💋💝💗💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام، من الان نیم ساعته درد زیادی تو تخمدان چپم که کیست داره دارم، نمیتونم زیاد حرکت کنم، ی کم ترسید ...

سونوی ساک رفتی؟

نگران نباش خود کیست درد تولید میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40