1232
1247
ممنون عزیزم دست خودم نیس بخدا ، حالا این هفته بهترم ، با همسرم چند بار رفتم بیرون ، اون یکی هفته یه ...

ابجي منم مث توام غذا ميپزم بچه داري ميكنم تازه مريضم هس شير نميخوره ،.،،توروخدا ناشكري نكن ادار جون سالمه همين 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي پسرمه ،،،،اخي يادش بخير پارسال اين موقع برا تموم شدن تيكرم لحظه شماري ميكردم💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️
تا چشم بهم بزنین تموم میشه الان از فرصت استفاده کنین بخوابین که بعدا واقعا خواب خیلی کم میشه 

😢حداقل  موقع ای بشه که حسش کنم  ..الان دوران بدیه همش استرس سقط هست

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

ممنون عزیزم دست خودم نیس بخدا ، حالا این هفته بهترم ، با همسرم چند بار رفتم بیرون ، اون یکی هفته یه ...

عزیزم قران خیلی بخون ..بالا سر بچتم قران بزار ..😚طبیعیه خوب میشی گلم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
منم اونطوری شدم حس حرف زدن ندارم ، تا خونمون زنگ میزنه گریه می کنم ، حالا بدیش اینه اون روز میخواستم ...

آتوسا خل شدی خواهر؟

من در حسرت مادر شدنم بعد تو بخاطر وجود فرشتت خسته شدی؟شرم نمیکنی ؟اصلا ازت انتظار نداشتم اصلا خواهر.

شما مادرا با همتونم هروقت خسته شدید به یاد دل من بیوفتید که چندین ساله بغضمو قورت دادم و در حسرت ی بچه ی سالم سوختم و میسوزم بعد ی دستای فرشته هاتونو بگیرید توی دستتون وبلند بگید الهی شکرت که سرنوشتمون مثل ثمین نیست .الهی شکرت که بچم سالمه و داره نق میزنه و گریه میکنه.

خواهش میکنم ازتون این کار رو بکنید

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
1156
1221
ببين ابجي همچيز خوب پيش رفت تا سروكله اين كهير  و دونه ها پيدا شد توروخدا ناشكر نكن اي كاش ...

صورت آدار هم دون داره با سینه ش که امروز کمتر شده بود ، شاید از گرماست ، یا زیاد لباس تنش می کنی .نه بابا ناشکری نمی کنم . ان شاءالله  زودی همه چی رو براه میشه

خوشبختی یعنی ؛ من و همسرم و نی نی م زیر چتر خدا.
صورت آدار هم دون داره با سینه ش که امروز کمتر شده بود ، شاید از گرماست ، یا زیاد لباس تنش می کنی .نه ...

اون دونه ها فرق داره ميشه عكس بفرستي ببينم اگر شد  

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي پسرمه ،،،،اخي يادش بخير پارسال اين موقع برا تموم شدن تيكرم لحظه شماري ميكردم💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️
الهی شکر مبارکت باشه خواهر دیدی گفتم بذار

ممنون عزیزم اره من فک نمیکردم عصر هم جواب بده معمولا میگفتن سر صبحی باشه مرسی عزیزم وگرنه تا فردا صبح باید استرس میکشیدم حالا فردا هم میرم ازمایش دیگه خیالم تخت میشه

1167
عزیزم قران خیلی بخون ..بالا سر بچتم قران بزار ..😚طبیعیه خوب میشی گلم

میخونم بخدا خیلی ، همین قران نبود تا حالا دیوونه شده بودم ، خودمم نتونم بخونم با هندزفری گوش میدم ‌. فدات 

آتوسا خل شدی خواهر؟ من در حسرت مادر شدنم بعد تو بخاطر وجود فرشتت خسته شدی؟شرم نمیکنی ؟اصلا ازت انتظ ...

معذرت میخوام 😔😔😔😔😔😔😔، بخدا برای آدار نیس ، هر چقدم اذیتم کنه مهم نیس ، خودم مشکل دارم بخدا ، از خودم خسته شدم ، اونم شکر این هفته خیلی بهترم .  فدای دل شکستت برم خواهر .

منم نا امید شدم الان علائمم فقط درد نوک سینس یکمم رنگش تیره شده و درشت تر شده دسشویی نسبت ب قبل بی ...

خب عزیزم قراا نیست همه مثل هم علایم داشته باشن خیلیا اصلا خیلی کم علایم براشون ظاهر میشه ناامید نشو ایشالله که شما هم مثبت میشه عزیزم

1220