1147
648
سلام بچه ها. روم سیاه که نشد زودتر خبر بدم. شرمنده همتونم شکر خدا ما خوبیم پریشب زایمان کردم دیشب ...

سلام عزیزم  قدم نورسیده مبارک باشه 😍😍 ان شالله خانم دکتر شدنشو خبر بدی 😚😚

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
سلام خوبید امروز۱۸مین روزی کhcgزدم هنوز پری نیومده بنظرتون باردارم یا میادحالا کمر دردم شدید سینه&nb ...

الان اگه بیبی بزنی درست نشون میده

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات  ...

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156
سلام بچه ها. روم سیاه که نشد زودتر خبر بدم. شرمنده همتونم شکر خدا ما خوبیم پریشب زایمان کردم دیشب ...

سلام عزیزم مبارکه به سلامتی🤩😘😘😘

عکس دخملی رو بفرست ماهم ببینیم اسمشو چی گذاشتی؟

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹

دشمنت روسیاه بشه . فدای سرت شکرخدا مبارک باشه زیرسایه پدرمادر باشه😍😍😍😍😘😘😘😘😘👧👧👧👧👧👧👧👧👧👧👧👧👧👧👦

سلام عزیزم.خداروشکر بسلامتی زایمان کردی.قدم نورسیده مبارک .ان شاا...زیرسایه پدرمادر سلامت باشه

درفشار زندگی اندوهگین مشو… شاید خداست که در اغوشش میفشاردت … برای تمام رنج هایی که میبری صبر کن!  صبر اوج احترام به حکمت خداست…

دشمنت شرمنده عزیزم

قدمش پر خیر وبرکت باشه 😘😘😘😘😘😘😘😘

زیرسایه پدرومادر باشه😘😘😘😘 عکسشو گذاشتی پاک نکن 👌👌

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
پهلوی سمت چپ من وقتی تو ریکاوری بودم هی به پرستاره میگفتم درد دارم پهلوم خالی شده سختمه 😭😭😭

نکنه این طهالمه انقدر درد میکنه من میگم از کیسته.اخه دکتر گفت کیست چربیه و کیست چربی درد نداره

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
پس الان برم ای یو ای یا نرم!؟ هرچی تو بگی همونکارو میکنم

برو خواهر چقدر میخوای خودتو معطل کنی

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
1103
سلام خوبین چه خبرا 

سلام عشقم خبر مهم دست منه خخخخ

پدرشوهره بیمارستان بستری شد قلبش مشکل پیدا کرده باز انشالله به دیار باقی بشتابد 

835