1147
648
ممن میدونستم تو اردبیلی هستی، من اردبیلی نیستم اردبیل زندگی میکنم، کدوم دکتر میری سپیده 

الهام نصیری....منکه ازش راضیم...تو کجا میری؟؟

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😘😘😍😍امیر علی من و باباییش تو رااااهه😘😘😍😍
سارا ابروهامو دوس ندارم تا به تا شده 😭😭

تو ترميم درست ميشه  ماه بعد برو ترميم نگران نباش اصلا

به خاطر تو هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانت دهم بخوابی🤱🏼زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيري و من كلافه شومبريزی،بپاشيو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

نه😨😨😨

ابجي سوتين چي بپوشم؟؟؟؟اسفنجي يا ساده

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي پسرمه ،،،،اخي يادش بخير پارسال اين موقع برا تموم شدن تيكرم لحظه شماري ميكردم💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️
نمیدونم .شاید انتقالای بعدیم به این راحتیا مثبت نشه ...اگه با پرد حل شه خوبه ولی با سرم؟؟ابدا بتونم ...

ايشالا كه با همون پرد حل شه

لي ازمايشاي تكميليتو بده بقيه شو

درد نداري ديگه؟

به خاطر تو هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانت دهم بخوابی🤱🏼زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيري و من كلافه شومبريزی،بپاشيو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
1156
سلام مامانی خوبی گل پسر حالش چطوره ؟خودت بهتری 

ابجي حسابي ضعيف شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي پسرمه ،،،،اخي يادش بخير پارسال اين موقع برا تموم شدن تيكرم لحظه شماري ميكردم💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️
طحالمو در اوردم عملش سنگین نبود ولی برش عمودی خیلی بده خیلییییی هنوزم جاش هست دوهفته بعدش نزدیکی ...

الان خوبي ابجي

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبیعیه مهشید منم سریع کم کردم،مخصوصا تو چون کمک نداری خیلی شرایطت سخته و تند تند کم میکنی مولتی وی ...

يعني خوب نميشم ؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189
ممنونم عزيزدلم فدات خدا دختر گلتو واست حفظ كنه و دوباره به زودي مامان شي😘💕

فدات عزیزم

انشاالله

خداجون برای تو غیرممکن وجود نداره... غیرممکن های زندگیمونو ممکن کن   
1179
میفهمم چی میگی.ولی حداقلش شما ۲۵ سالته.میدونی امسال نشد سال دیگه.فقط باید دنبال درمان باشی. من ۴۰ س ...

ناراحت نباش عشقم ببین صلاحه دکترت چیه برو آی وی اف کن خلقت یک انسان دست خداست اگر خدا بخواد با وجود همه مشکلات میشه .... من همسرم خیلی همکاری نمیکنه این آزمایشم با هزار التماس رفته داده ... منم حوصله بحث وجدل ندارم ولی خیلی طعنه میزنن بهم باورت میشه به جدایی هم فکر کردم😟 دوست ندارم کسی بدونه مشکل از شوهرمه. ....مامانش هم خیلی اذیت میکنه از دست همه خستم با این روحیه خراب میگم آی وی اف هم به درد نمیخوره ....فقط از خدا میخوام خودش بزرگی کنه مشکلمون حل بشه 😔

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶
ممنون عزیزم انشالله اینبار بسلامتی زایمان کمی

قربونت برم عزيزم انشالله بزودي دلت واقعا شاد شه اگه خواستي بگو تمام ازمايشاي پنل سقط كه دادمو بفرستم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه ها الان مشگل من تو عکس رنگی برطرف شد یانه

عزیزم من خیلی وارد نیستم ولی فکر کنم چسبندگی رفع نشده هنوز

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶
835