1177
44
با پشت دست بزن تو دهنش😁 من انقده خودمو بالا نگه میدارم 😂😂😂

انقد سربه سر مامانم میذاره 😅😅ینی انقدبه حرفاش میخندم منم کلی تیکه میندازم بهش و میگم خیلی هم دلت بخواد مگه نامه فدایت شوم فرستادم برات 😋با دومادمون جفت میشن به مامانم میگه دخترای شمان بدبختیه والله خرجشون باماست 😁😁😁

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
انقد سربه سر مامانم میذاره 😅😅ینی انقدبه حرفاش میخندم منم کلی تیکه میندازم بهش و میگم خیلی هم دلت ب ...

خب خداروشکر شوهر من باجناق نداره

اما تا دلت بخواد بابام راه میره میگه این چه زنیه اخه تو بردی

یکم چشاتو وا میکردی 😂😂😂

همش داره ازت کار میکشه

همش برات ناز میکنه 🤣🤣

👼🏻 رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 👼🏻

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

😅😅😅😅انقدباهاش رفتی مهمونی

کثافت خره 🤣🤣🤣🤪🤪🤪

بدرک هر چی ک شد

نمیدونی حسنا دیروز محکم با سر رفتم تو سه کنج داوار یه صدایی مهیبی ازم بلند شد فقط دوتا دستمو گذاشتم روصورتم افتادم روتخت

تا پنج دیقه نفسم بالا نمیومد

مهدی فکر کرد سرم شکست

من فقط هی دست میزدم ببینم دندونم سرجاشه یا نه

ابرومم خون اومد

1156
اون پودر از ترکیب چن گیاه بود ک گرفتم خودم آسیاب کردم عطاری هم گفت عالیه، سیاهدانه هم گرفتم چن بار م ...

وا پس حتما رحمت خیلی گرمه 😁ایشالله این ماه بارداری و بعد زایمانت روبراه میشی اما جدی یه دکتر طب اسلامی و طب گیاهی میگفت سقط میتونه بخاطر سردی یا گرمی بیش از حد رحم باشه پس فعلا که خیلی بدنت گرم شده رعایت کن خدایی کرده ضرر نداشته باشه 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
شما مشکلتون چیه؟ من دیر ازدواج کردم.چند سال ناراحت بودم که چرا مورد ازدواج پیش نمیاد.حالام باید در ...

عزیزم این چه حرفیه مطمئن باش همه ننه میشیم😃....من 25سالمه اولش خواستم باردار بشم 3ماه بعد حامله شدم که پوچ بود بعدش 8 ماه اقدام کردم نشد دکترآز داد برا همسرم تحرک آصفر بود و یکسری دیگه رو زدی غیرطبیعی خیلی ترسیدم نشون دکتردادم گفت چیزمهمی نیس😐فقط طول میکشه ی سری ویتامین واین چیز داد کلی ویتامین خورد و دوماه کلومفین با وجود تخمک‌گذاری جواب نگرفتم سه تا دکتر عوض کردم استرسم داشتم دیگه ولش کردم طب سنتی میرم حالا دوماهه میرم تازه. ....من هزینه آی وی اف ندارم فعلا البته ولی تا 6یا7ماهه آینده میتونم جورکنم برم رویان ببینم تکلیفمون چی میشه حالا فعلا گیاهیا رو میخوریم گرمیجاتم بهش میدم تا ببینیم چی میشه😒 عکس رنگی هم انداختم سه دوره لترو هم خوردم فعلا همین .....دکترگفت جواب عکست خوبه نشد برا3ماه دیگه بیا آی یو آی که خیلیا ازش ناراضین اصلا نمیدونم راه درست چیه😕

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶
منم اردبیلیم...دیدم از شورابیل اینا حرف میزنی ذوق کردم یه لحظه

ممن میدونستم تو اردبیلی هستی، من اردبیلی نیستم اردبیل زندگی میکنم، کدوم دکتر میری سپیده 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب خداروشکر شوهر من باجناق نداره اما تا دلت بخواد بابام راه میره میگه این چه زنیه اخه تو بردی یکم ...

خخخخ خوبه سرشون شیریم وگرنه چیکار میکردن 😅😅ایول به بابات چقد دلش واسه شوهرت میسوزه 😁

خوبم قربونت دمت گرم حداقل شما جوابمو دادی انشالله همیشه دل همه شاد باشه

مرسی گلم خواهش میکنم، چرا دیر ب دیر میایی خواهر؟ احوال خودت چطوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
خخخخ خوبه سرشون شیریم وگرنه چیکار میکردن 😅😅ایول به بابات چقد دلش واسه شوهرت میسوزه 😁

پدر مارو در اورده

پدرم قشنگ وکیل مدافع شوهرمه

دیگه تا وقتی ک هست مهدی حرفی نمیزنه

اگه خدایی نکرده بگم مهدی جان فلان چیزو بده بابام با خنده شروع میکنه

بعضی وقتا مامانم میگه دختر مثل دسته گلمو دادم بهش داره کیف میکنه 😂😂

عملش که سخت نیس 

میترسه. ...هم اینکه اعتقادی به دارو نداره میگه حالا میخوای دکتر برو که پس فردا به من نگی چرا اما فقط خدا باید بخواد😞 جاریمم بعداز 20سال بچه دارشد نمیدونم هنگم خیلی دربارش فکر نکنم بهتره تا برم تهران ببینم چی میشه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶
نمیدونم .شاید انتقالای بعدیم به این راحتیا مثبت نشه ...اگه با پرد حل شه خوبه ولی با سرم؟؟ابدا بتونم ...

واااای

2میلیون !!؟؟؟؟ 😯😯😯

خدایا،ان شاءالله اصلا به اونجاها نمیکشه

با قرص حل میشه ماهرخ...

الهی خدا ازشون نگذره که اینقد همه چیز گرونه... 😔😔😔

خب پاشو برو یک از بده تکلیفت مشخص بشه چرا خودتو اذیت میکنی 

فردا برم ک مستقیم ببرم پیش دکترم دیگ خواهر، زیر دلم بد درد میکنه، بی بی رنگ نمیگیره که 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@hosnam     @samin11     سوره حشر به نیت حسنام خوانده شد ان شاءالله به برک ...

عزیزم فدات شم ایشالله خدا حسین جونو برات نگه داره و زیر سایتون صدوبیست ساله بشه انشالله به حق دعاهای شماهمه منتظرا دلشون شاد بشه به برکت نعمتی که خدابهشون میده منم طعم مادر شدنو بچشم 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️جوووونم دوقلو 😍😍😍😍خدایا نگاهی 

1167
میترسه. ...هم اینکه اعتقادی به دارو نداره میگه حالا میخوای دکتر برو که پس فردا به من نگی چرا اما فقط ...

انشالله خدا بزودی یه فرزند سالم و صالح بهتون میده گلم

غصه نخور

واااای 2میلیون !!؟؟؟؟ 😯😯😯 خدایا،ان شاءالله اصلا به اونجاها نمیکشه با قرص حل میشه ماهرخ... اله ...

نبات انقدر دوس دارم ببینمت 😍🙈

میترسه. ...هم اینکه اعتقادی به دارو نداره میگه حالا میخوای دکتر برو که پس فردا به من نگی چرا اما فقط ...

خدا میگه از تو حرکت از من برکت با یکجانشینی و دست رو دست گذاشتن چیزی درست نمیشه تا بنده نخواد خدا واسش کاری نمیکنه ببین ماها چندساله دنبال دارو ودرمانیم ولی نمیشه که بیخیالش بشیم حتما بره دکتر خودت یه جوری راضیش کن انشالله که مشکلتون حل میشه بخدا ماهم میگیم کاش از اول میدونستیم مشکل داریم بلافاصله بعد عروسی میرفتیم دنبالش 

وا پس حتما رحمت خیلی گرمه 😁ایشالله این ماه بارداری و بعد زایمانت روبراه میشی اما جدی یه دکتر طب اسل ...

این رحمم هم یا ازینور بوم میفته یا از اونور بوم😀😀😀مرسی گلم، پیگیری میکنم، توکل برخدا، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کثافت خره 🤣🤣🤣🤪🤪🤪 بدرک هر چی ک شد نمیدونی حسنا دیروز محکم با سر رفتم تو سه کنج داوار یه صدایی ...

چشمت کرده بودن ببین دقیق هم ابروت خون اومد 😁 وای فکرشو کردم دردم اومد 😥😥😥

1182