2737
2734
بسیاری از کول پد های که به usb متصل می شود باعث ایجاد نوسان در سیستم برق رسانی لب تاپ می شود نه تنها فایده ای برای لب تاپ ندارد بلکه باعث می گردد سیستم برق usb لب تاپ نیز دچار مشکل گردد .

چربی گیر

این دستگاه رو من اختراع کردم من از جنس پلاستیک ؛ فایبرگلاس , فلز و پلی اتیلن این دستگاه رو ساختم
این دستگاه چربی گیر یکی از پیشرفته ترین دستگاههای ایرانی میباشد .

طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در تبریز

برای یک خانه با چاه فاضلاب 30 متر مکعبی 30m بهتره از این دستگاه جهت بالا بردن عمر چاه جذبی استفاده کرد . چربی گیر web site grease-trap is now online support ویا از وب سایت زیر دیدن کنید چربی گیر پیکج تصفیه فاضلاب برای تصفیه فاضلاب میباشد این پکیج تصفیه فاضلاب به روش sbr , mbr کار میکند پکیج تصفیه فاضلاب در شهر های مشهد ارومیه , تبریز , رشت ساری خراسان بندر عباس و دیگر شهر ها قابل فروش میباشد.

پکیج تصفیه فاضلاب

سپتیک تانک پلی اتیلن نیز یک دستگاه تصفیه فاضلاب میباشد سپتیک تانک پلی اتیلن در شهر های ایران نیز کاربرد بسیاری دارد به طور معمول یک سپتیک تانک یا زا جنس سپتیک تانک پلی اتیلن یا از جنس بتن میباشد که به آنها سپتیک تانک پلی اتیلن و سپتیک تانک بتن میگویند.
آنچه امروز برای سپتیک تانک بسیار حایز اهمیت هست بحث محاسبه ظرفیت سپتیک تانک میباشد

سپتیک تانک پلی اتیلن

چربی گیر فایبرگلاس

چربی گیر فایبرگلاس

ایران کولینگ تاور سانده کولینگ تاور (cooling tower) و برج خنک کننده فایبرگلاس , برج خنک کننده صنعتی و برج خنک کننده نیمه صنعتی با 40 سال سابقه کار میباشد . ما مفتخر به ارایه برج خنک کننده بومی ساخت ایران هستم . لازم به ذکر میباشد کلیه دینام ها , الکتروموتور ها , پکینگ مدیا و …. ساخت کشور آلمان میباشد. که حداقل دارای 20 سال گارانتی میباشد . سیستم برق برج خنک کننده به صورتی لاجیک / PLC میباشد . میزان مصرف برج خنک کننده بعد از سیم کشی تعیین میگردد .

برج خنک کننده

برج خنک کننده

فیلتر شنی

فیلتر شنی گروه صنایع شها در شهر های تهران , مشهد , تبریز , کرج , رشت , ساری , اصفهان , شیراز دارای نمایندگی میباشد . فروش انواع فیلتر شنی , فیلترشنی , فیلترپرس کاربردهای صنعتی فیلتر شنی : صنایع سنگین و نیمه سنگین تولید مواد شیمایی صنایع تولید و بهره برداری تلغیظ معدنی صنایع کاغذ سازی , خمیر کاغذ صنایع ترکیبی , تولید شوینده کارخانجات نساجی و رنگرزی کارخانجات شیشه , پلاستیک و لاستیک کارخانجات تولید نانو کربن , ریختگری صنایع هادی آب و فاضلاب مخزن سپتیک تانک امروز شرکت ما می تواند ادعا کند در تمامی استانها و تمامی شهرهای ایران حداقل یک دستگاه مخزن سپتیک تانک فاضلاب با اسامی مشابهی همچون مخزن سپتیک، مخزن سپتیک پلی اتیلن، مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن نصب نموده است. بیشترین تعداد مخزن های سپتیک تانک فاضلاب در تهران و کمترین تعداد مخزن سپتیک تانک در جزیره هندورابی نصب گردیده است. سپتیک تانک فلیتر ها filter زمانیکه درست طراحی گردند می‌توانند ذرات تا 10 میکرون را حذف فیلتر و در صورتی که به آب ورودی مواد منعقد کننده تزریق گردد حذف ذرات تا 2-1 میکرون نیز در فیلتر شنی امکان‌پذیر خواهد شد . بازده معمول این سیستم ها حذف 50 تا 60 درصد از مواد کلوئیدی با اندازه 15-10 میکرون است. کدورت آب ورودی به سیستم پیش تصفیه RO باید کمتر از 10NTU باشد. در کدورت بالای 10NTU دوره Backwash این سیستم ها برای بدست آوردن آب با کیفیت مناسب و قابل قبول بسیار کم خواهد بود.

آب شیرین کن

رزرو هتل در تبریز

رزرو هتل در تبریز

رزرو هتل در تبریز رزرو هتل در تبریز یکی از دیدندهای تبریز هتل میباشد . هتل آپارتمان در تبریز رزرو هتل در تبریز - هتل شهریار هتل بین اللملی تبریز , هتل داعش تبریز این ها کلماتی هستند برای بالا بردن رتبه سایت هتل جو رزرو هتل در تبریز

سپتیک تانک پلی اتیلن لیست آخرین پروژه های انجام شده : سپتیک تانک پلی اتیلن – 20 متر مکعب – تعداد 4 دستگاه ( تهران – جهت نصب در یک بیمارستان خصوصی ) سپتیک تانک پلی اتیلن اسپیرال 10 متر مکعب – 1 دستگاه ( تهران – آپارتمان های مسکونی گل – شهرک غرب ) سپتیک تانک بتنی – 25 متر مکعب 2 دستگاه ( اصفهان – مسکن مهر ) سپتیک تانک – به ظرفیت 22 متر مکعب – با تحمل بار ترافیکی ( شیراز – مجتمع تجاری اداری شیراز )

وب سایت همسرم سپتیک تانک پلی اتیلن و سایت سپتیک تانک هست . خیلی به کارش امیدوار هست ولی فعلا که من چیزی ندیدم :) چربی گیر