2733
2734
عنوان

کسی تابحال با ظریف بار اسباب کشی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4969 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان خوبین. منم یک ماه دیگه اسباب کشی دارم جدیدا کسی ظریف بار گرفته و ناراضی باشه. ممنونم&nbs ...

سلام مواظب باشید گول آدمای شیاد و کلاهبرداری که با اسم ظریف بار دزدی از شما سو استفاده میکنن رو نخورید اینا آدمای کلاهبرداری هستن یه تلفن ثابت خریدن بعد دایورتش کردن روی موبایلشون بعد یه سایت تقلبی درست کردن به اسم ظریف بار شما از همه جا بیخبر بخاطر اعتماد به تلفن ثابت زنگ میزنید و یه قیمت پایین بهتون پیشنهاد میدن برای اسباب کشی بعداز جابجایی قیمتو دوبله و سوبله میخوان باهاتون حساب کنن حالا اگه خسارتی نزده باشن شانس آووردید و هیچ فاکتوری هم ارائه نمیدن و اصلا عضو اتحادیه هم نیستن و ممکن اثاث شمارو گرو نگه دارن برای اخذ پول بیشتر خیلی مواظب این کلاهبردارا باشید حتما با تلفن اصلی ظریف بار تماس بگیرید...نمونه سایت تقلبی هم براتون میزارم

من یک بار تجربه ظریف بار رو داشتم ، قبلش تمام وسایلم رو پک کردن با سلفون و حبابدارها و ... تجربه خوبی بود سریع همه چی روز اثاث کشی انجام شد . حالا چند روز دیگه هم دوباره اثاث کشی داریم که میخوایم دوباره به ظریف بار زنگ بزنیم ،

شماره ظریف بار هم 1500هستش

2728

من برای بار دوم با ظریف بار اثاث کشی کردم ، همه چی خوب و سریع بود ، از لحاظ مبلغ هم همون مبلغی که با شرکت قبلاً صحبت کردیم گرفتند، فقط میگه اگه میخوای یه انعام هم بده که اجباری نیست .

سلام شگرد  این شرکت این هست که میگویند اینقدر هزینه میگیرند برای جابجایی ،  بعد درب منزل دبه در میاورند و میگویند ساعتی گفتیم و منشی های شرکت هم گفتار و رفتارشان کلا عوض میشود  و  چند برابر هزینه مطالبه میکنند ، من در همین هفته برای یک جابجایی چند قلم جنس در تهران بجای ۶۰۰ هزار تومان،  ۱ میلیون و هشتصد گرفتند و متاسفانه کسی هم پاسخگو نیست .

سلام شگرد  این شرکت این هست که میگویند اینقدر هزینه میگیرند برای جابجایی ،  بعد درب منزل د ...

دقیقا مثل من

گفتن کلا میشه یک میلیون و دویست ولی اومدن الکی معطل کردن که پول بگیرن اخرش گفت دو میلیون و هفتصد تازه کارگرا جدا نفری صد دستمزد گرفتن همش میگفتن باید بدین

تمام وسایل چوبی رو داغون کردن تازه خودمون هم کلی کمکشون کردیم همه وسایل رو با اسانسور بردن حتی یخجال رو طوریکه صدای صاحبخانه در اومد در کل راضی نبودم خیلی پشیمونم بهشون زنگ زدم

2738

من تازه اسباب کشی کردم قبلنا مشکلی نداشتم این سری  هم قیمتو دروغ میگن  هم دزدن 

جابجایی یخچال ولباسشویی و کمد  برا ۳ طبقه پایبن اوردن و ۱طبقه بالا بردن درکل ۴ طبقه ازمن ۱۴۰۰ پول گرفتن تماس اول میگن طبقه ۵۰ ولی تو حساب کتاب گوش میبرن  ۴۰۰ بیمه ۱۲۰۰ کارگر ۶۰۰ خاور ۳۷۰۰ پول دادم توسرشون بخوره انعامم دادم حرومشون باشه یکی از وسایلمو دزدیدن هرجا هم زنگ زدم میگن پرسیدیم کار کارگرایه ما نبود دزدن اقا دزدن دزد جاهایه دیگه زنگ بزنین طریف دزد زنگ نزنید 

والاه ما چن ساله با نیک بار کار میکنیم خیلی هم از ظریف بار کارشون بهتره و عالی مخصوصا نحوه برخورد پرسنل و بسته بندی عالی انجام میدن منکه کل خانواده با نیک بار کار میکنیم شمارشون   ۰۲۱۲۲۱۱۸۹۶۰

یا سایت اینترنتیnikbaar.com 

میتونید باهاشون در ارتباط باشید

با شرکت به ظاهر ظریف بار  ولی ظریف بار اصلی نیست الان براتون اطلاعات کاملشو میذارم اینا راهزنن قیمت پایین میدن بعد میان یخچال رو نگه میدارن میگن ۱۰ تومن به هیچ عنوان گول نخورید حواستون باشه 

09903897213 شماره راننده اینه

02122039437

02188451978

02144363698

اینا شماره شرکتشونه

اینا سایتاشونه 

چندتا سایت دیگه هم دارن 

آدرسم ندارن ولی من پیدا کردم از طریق اینترنت 

من اصلا ازش راضی نبودم

درخواست ثبت کردم یه قیمتی گفتن و موافقت کردم،

بعدش ده با تماس گرفتن به بهانه های مختلف قیمت را خواستن بالا ببرن.

تهش گفتن نیسان نمی تونیم بفرستیم و باید خاور بگیریو که کنسل کردم. خلاصه چند ساعت سرکار گذاشتن منو تهشم هیچی

2706