2703
2553
عنوان

تو جواب سوال پسرم موندم

78 بازدید | 26 پست
پسرم 4 سالو 5 ماهس. امروز ازم پرسید چرا رنگین کمان رنگ سیاه نداره؟ گفتم نمیدونم شما میدونید؟
خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
بگید رنگ سیاه توش نیست.بقیه رنگها هست ولی این یکی نه.همین؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه های امروزی باهوشن خواهر.مثل ماها نیستن که .والا منم نمیدونم
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2720
2714
بهش بگو خیلی رنگای دیگه هم توی رنگین کمان نیست مثل سفید!!! چون خدا اونو با این رنگها خلقت کرده بهش بگو مثل گل آفتابگردون که زرده مثل یاس که سفیده و... نیازی نیست جواب فلسفی به بچه بدید به زبون خودشون مطالب رو بهشون بفهمونید
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2706