2737
2734
من واسه دریافت فرم استخدام از ی شرکت باید برم مشخصاتمو تو کانالشون براشون بفرستم. چقد آدرسشو میزنم هیچی پیدا نمیشه . بی زحمت ببینید شما زدنی کانال میاد یا آدرسو غلط ندشتن تو سایت؟ آدرس ؟
عشقم دو تا دنیا دوست دارم❤ خدای هوای سه تامونم داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این ادرس رو گپی کن تو گوگل ، بعد استخدامی اذربایجان هست فکر کنم برو تو ادرسه ، عکس تلگر ام داره ، روش بزن، میگه تو کاناله
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2738
بچه ها منم سوال دارم مودممون مشترکه با ای پی گوشی مودم میشناسه و اجازه ورود میده امکانش هست اینطوری بتونن تلکراممو چک کنن؟
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2706