2733
2739
عنوان

شما چطوری از امام رضا حاجت میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56078 بازدید | 201 پست

من الان اومدم زیارت امام رضا سه روزه اینجام هنوز حاجت نگرفتم دلم میخواست قبل از برگشتم حاجتمو بده فردا راهی خونه میشم میخوام ببینم کسی هم هست بعد از برگشتن از زیارتش مثلا چند روز بعدش حاجت گرفته باشه یا اگه بخواد حاجت بده همون موقع میده

یعقوب زنده بود وقتی پسرهاش ازش اینو خواستن زهرا جان ولی امام رضا زنده نیست یکی از ایرادات وارده به ت ...

سوره بقره رو بخون ، شهدا زنده هستند ونزد پروردگار روزی،میخورند ضمنا طبق منطق شما ، پیامبرهم از دنیا رفتند پس چرا درنماز بهش سلام میدی !!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسطه ای وجود نداره خدا خالق همه چیز ماست قبل از این که من فکر کنم آن فهمیده قبل از آن که من ببینم آ ...

نخیر ما از امام رضا میخوایم که برامون از خدا بخواد چون اون پیش خدا عزیزه

اگه شما اعتقاد نداری بقیه رو به شک ننداز

اون دنیا مقام امام رو درک میکنید و به اشتباهتون پی میبرید مه خیلی دیره

پیشنهاد میکنم تا زنده هستیم بیشتر تحقیق کنید

2731
امام رضا که حاجت نمیده خدا حاجت میده حرم امام رضا اگه رفتید براش زیارتنامه بخونید تو مورد رحمت الهی ...

واااااااا....چه حرفا دعا کنیم امام رضا مورد رحمت الهی قرار بگیره عجب 😠من خودم تو دهه ی کرامت مشهد بودم و شفا گرفتن یه مردو اونجا دیدم .....تو اصن امامو نمیشناسی وگرنه از این سخنرانیا نمیکردی

منم اگه همه کارهای آن را انجام بدم علی میشم

سلام. دلم براتون میسوزه. اون دنیا اولین کسی که می‌بینید حضرت علیه. سنی هایی رو میشناسم که از امام زمان و امام حسین حاجت گرفتند. در واقع امامان شیعه همیشه به شما سنی ها رحم میکنند ولی این شمایید که نمک نشناسید. انقدم رو عقایدتون مصرید که آدم خنده اش میگیره. خدا اراده کنه حضرت مهدی کل دنیا رو میگیره و الانم ک تو عصر غیبتیم، حضرت مهدی هوای شیعه هاشو داره و حتی سنی ها رو. چون حضرت مهدی روح والا مقامش با انسان های نمک نشناس قابل قیاس نیست. الکی و از رو باد هوا میگید واسطه قرار دادن گناهه. اگه گناهه پس چرا خدا حاجت میده؟ چه جوابی دارید که بدید؟ هوم؟! ماها واسطه پاک قرار میدیم و خدا هم به حرمت پاکی آنها به ما گوش میده. اما شما چی؟ امامان ما به فکر ما هستند و وقتی ازشون کمک می‌خوایم دعامون می‌کنند و اون دعاها میشن گره گشا. شماها چی؟ حضرت علی و تموم اماما زنده هستن و حرفامونو میشنون‌. اگه که اعتقاد ندارید پس شرک در معاد دارید. برید یه تلنگری بزنید به خودتون. حاجت روایی های شیعه ها رو بخونید بلکه شاید از خواب غفلت بیدار شید. براتون زندگی علی وار آرزو میکنم. یا علی