2726
عنوان

دلم گرفته ای دوست هوای گریه بامن

100 بازدید | 25 پست
زندگی مانند یک پتوی کوتــاه است آن را بالا می کشید، انگشت شستتــان بیــرون میزند؛ آن را پاییــن میکشید شانه هایتــان از سرمــا میلــرزد ولـی آدمهای شـــاد زانــوهای خود را کمی خــــم میکنند و شب راحتـــــی را سپــــری میکننــد. ماریون هاوارد
پیش آ بهار خوبی تو   اصل فصل هایی  
. دستان مادرتان را ببوسید، قبل از آنکه مجبور باشید سنگ سردی را ببوسید، مادرتان را در آغوش بگیرید قبل از آنکه مجبور شوید عکسش را در آغوش بگیرید، هیچ چیز در دنیا ارزش "مادر" را ندارد! اونای که مادر ندارن ...خدابیامرزه روحشون شاد یادشو ن گرامی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمر کوتاه ما عمر کوتاه شبنم به روی برگه قصه زندگی قصه برگ گل با هجوم تگرگه؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2728
کافه دلها: ‌ ﻣـــﺎ ﺁﺩﻣـــــــﺎ ؛ ﻫـﻤـﯿــﺸـــﻪ ﺩﻟـﺘـﻨـــــﮓ ﺍﻭﻧــﮯ ﻫـﺴــﺘــﯿــــﻢ ﮐـــﻪ ﻧــﯿــﺴـــــﺖ !!! ﺣـــﻮﺻــﻠـــﻪ ﮐــﺴــــــﮯ ﺭﻭ ﻧــﺪﺍﺭﯾـــــﻢ ﮐـــﻪ ﻫــﺴــﺖ . . . ﻭﺍﺳــــﻪ ﻫـﻤــﯿــﻨــــﻪ ﺍﺻــــﻦ ﺧـــﻮﺷـﺤــــﺎﻝ ﻧـﯿــﺴــﺘـﯿـــﻢ . . . !!! ﻫـﯿــﭽــــﻮﻗـﺖ ﮐــﺴـــــﮯ ﺭﻭ ﭘـــﺲ ﻧـــﺰﻥ ﮐـــﻪ ﺩﻭﻭﺳـﺘــــﺖ ﺩﺍﺭﻩ ؛ ﻣــﺮﺍﻗـﺒــﺘــــﻩ ، ﻧـﮕـــﺮﺍﻧــﺘـــﻩ !!! ﭼــــﻮﻭﻭﻥ ﯾـــﻪ ﺭﻭﺯ ﺑــﯿـــــﺪﺍﺭ ﻣـﯿـــﺸـــﮯ ﻭ ﻣـﯿــﺒـﯿــﻨــــﮮ . . . ﻣــــﺎﻩ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺩﺳــــﺖ ﺩﺍﺩﮮ !!! ﻭﻗــﺘــــﮯ ﮐـــﻪ ﺩﺍﺷـﺘــــﮯ ﺳـﺘـــــﺎﺭﻩ ﻫﺎ ﺭﻭ ﻣـﯿــﺸـﻤــــﺮﺩﮮ ....
کافه دلها: دلمان خوش است که . . . مینویسیم! . . . و دیگــران . . . می خـواننــد! . . . و عــده ای . . . می گـوینــد ؛ «مثل همیشه عالی ، لایک » ! و بعضــی . . . اشـک می ریــزند . . . و بعضــی . . . مـی خنــدنـد . . . دلمــان . . . خـوش اســت! به . . . لــذت هــای کــوتـاه . . . به . . . دروغ هــایی که . . . از راســت بـودن . . . قشنــگ تـرند! . . . به . . . اینکــه کســی برایمــان . . . دل بســوزاند! . . . یـا کســی . . . عاشقمــان شــود! . . . با ارسال صورََتــَکی . . . دل می بنــدیـم! . . . دلمــان . . . خـوش می شــود! . . . به . . . بـرآوردن خـواهشــی .‌ . . و . . . چشــیدن لـذّتـی . . . و . . . وقــتی چیـــزی مـطابـق ِ مــیل ِ مــا نبــود! چقـــدر راحـت . . . لـَگــَـد می زنیـــم! و چــه ســــاده . . . می شـِکــَـنیم! و چه ساده . . . عشق را فراموش می کنیم! و دلمان . . . خوش است . . . به . . . عادت
سپاسگزارم سوگل جان
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
کافه دلها: 🍃🌺 اگر بر این باوری که سنگ برایت معجزه میکند، معجزه رخ خواهد داد! اگر بر این باوری که آسمان برایت معجزه میکند، معجزه رخ خواهد داد! اما آگاه باش نه سنگ از خود قدرت دارد، نه آسمان! آنچه که نیرو دارد، باور توست! ایمان و یقین راسخ توست! اگر سنگ قدرتی داشت، فکری به حال خود میکرد! بیرون ز تو نیست، آنچه در عالم هست! از خود بطلب هر آنچه خواهی، که تویی... معجزه زندگی خودت باش،،،،،
کافه دلها: الگوی زیبایی برای دیگران باش , سعی کن کسی که تو را میبیند آرزو کند مثل تو باشد... از ایمان سخن نگو , بگذار از نوری که در چهره داری آن را احساس کنند... از عقیده برایشان نگو , بگذار آن را جلوی چشمشان ببینند... از اخلاق برایشان نگو , بگذار آن را از طریق مشاهده ی تو بپذیرند... از تعهد برایشان نگو , بگذار با دیدن تو از حقیقت آن لذت ببرند... "بگذار مردم با اعمال تو , خوب بودن را بشناسند" عاقبتتان بخیر.همیشه شاد و سرفراز باشید. 🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺
چشم‌هایم را می‌بندم ! همان پیرزنی شدم که تصورش را می‌کردیم . . . با یک پیراهن گلدار! همان که خیلی دوستش داشتی . . . با یک قرمزِ پررنگ روی لبخندم و یک استکان چای تازه‌دم کنار پنجره، چشم‌هایم را باز می‌کنم ! مگر نه این‌که آینه‌ها هم دروغ می‌گویند ؟! آخر، این من نیستم… این چروک ها، این چشم‌های خسته . . . این پیراهن گلدار که روی تنم زار می‌زند ! با یک لیوان چای یخ کرده کنار پنجره؛ در انتظار یک «تو» که هیچ وقت هیچ وقت نیامدی . . . زهره عبداللهی
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2706