2410
2553
عنوان

بچه ها کسی از برنامه ببین و بپز شبکه نسیم قابلمه گرانیتی خریده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29943 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام

خواهش میکنم خانمهاگول این تبلیغات رو نخورید

من خریدم، بکلی پشیمان شدم

چیزی که داخل جعبه هست باچیزی که روی جعبه چاپ شده بکلی متفاوته

خیلی جنسشونهم اشغاله یعنی صدرحمت به جنس چینی

فقط همینومیگم پولتونو حروم نکنید وگوله تبلیغاتو نخورید

جالبیش اینه که همراه محصول فاکتورهم نمیدن تااگه شکایتی هم داشتید دستتون به جایی نرسه ونتونی کاری بکنی

گوله تبلیغاتو نخورید،اما اشغالترین جنس روکه فروش نداره، میزارن برای تبلیغات

والسلام

حتما میفرستن

عزیزم اشتباه نکن اصلا به درد نمیخوره من ۲۰ پارچه خریدم ۲تا از قابلمه هاش زدگی داشت ۲۴ روز طول کشید تا بیان عوضش کنند و کیفیت قابلمه هاش خیلی افتضاحه هرسری که خلش غذادرست میکنم احساس میکنم داره رنگ داخلش و تفلونش روشنتر میشه یعنی داره کم کم وارد غذاهامون میشه و عوارض بعدی داره منهم قابلمه هایی که استفاده نکرده بودم هدیه دادم به دیگران و۳۰۰هزار تومن ریختم دور

اما پیشنهاد میکنم برند تابان بگیر چون هم تولید داخل ایران هست و هم اینکه کیفیتش صد برابره اگرین بهتره 

من خودم سرویس ۸پارچه خریدم ۲۲۰ هزار تومن اما از لحاظ کیفیت خیلی خیلی متفاوته و بهتره

البته که هرچی پول بدی اش میخوری پس سلامتیت برات مهمتر باشه نه پول کمتر و کیفیت بدتر

سرویسش 4 تا قابلمه و 4 تا ماهیتابه داره گرانیتی هست.495 هست با تخفیفش 295

عزیزم پولتو دور نریز چون کیفیت و خدماتش افتضاحه اصلا هیچکسی جوابگو نیست

من خریدم و شدیدا شدیدا پشیمان شدم

کیفیتش مفت گرونه

۳سال پیش تابان خریدم،خیلی عالی بود تازه ایرانی هم هست اگه میخوای ازتولید ملی دفاع کنی پس باکیفیتشو بخر و از مصرف کننده سوال وتبلیغاتو ولش کن چون فقط بزرگنمایی محصولاتشون میکنند

من تابان خریدم خیلی خوب بود وراضی بودم

2714

سلام دوستان فروش بدون واسطه سرویس قابلمه 7 پارچه گرانیتی و  8  پارچه گرانیتی / ارسال رایگان / پرداخت درب منزل / قیمت  تخفیف ویژه عید نوروز فقط تا پایان اسفند ماه/ تماس بگیرید 

09393543914

سلام دوستان فروش بدون واسطه سرویس قابلمه 7 پارچه گرانیتی و  8  پارچه گرانیتی / ارسال رایگان / پرداخت درب منزل  / ارسال به تهران و سراسر کشور/ قیمت  تخفیف ویژه عید نوروز فقط تا پایان اسفند ماه/ تماس بگیرید 

09393543914

سلام دوستان فروش بدون واسطه سرویس قابلمه 7 پارچه گرانیتی و  8  پارچه گرانیتی / ارسال رایگان / پرداخت درب منزل  / ارسال به تهران و سراسر کشور/ قیمت  تخفیف ویژه عید نوروز فقط تا پایان اسفند ماه/ تماس بگیرید / فروش سرویس های قابلمه و لوازم خانه و آشپزخانه / 

09393543914

عزیزم پولتو دور نریز چون کیفیت و خدماتش افتضاحه اصلا هیچکسی جوابگو نیست من خریدم و شدیدا شدیدا پشیم ...

چرا اینجور میگید من جاریم داره چند سال استفاده میکنه با قاشق فلزی هم باهاش کار میکنه هیچ خطی داخلش نیافتاده جنسشم خیلی زخیم و خوبه من الان دنبالشم بخرم ۲۰پارچشو ولی پیدا نمیکنم

2706