2726
عنوان

نظرتون درباره ی بیمه عمر برای بچه هامون چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9872 بازدید | 41 پست
ممنون خانم مرادی چقدر متنوعه............حالا من چه اپشن هایی رو باید در نظر بگیرم که بفهمم کدوم بهتره؟ چند ساله بودن؟یا سود د که میدن؟یا مبلغی که بعد از ....سال میدن؟ خصوصی بودن یا نبودن؟کلا من نمی دونم چه طوری بفهمم کدوم بهتره مثلا بیمه معلم یا کار افرین یا پارسیان یا ایران یا اسیا یا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار جان کدوم شهری بیا دفتر خودمون البته اگه مشهد نیستی هم میشه مدارکت رو عکس بگیری واسم بفرستی من بیمه نامه ات رو واست پست میکنم. این شماره دفترمونه ٠٥١-٣٧٢٣٢٥٥١ بیمه پارسیان کد ٥٢٠٧٨٠. نمایندگی عبدالهی. فامیل شوهرمه. اگه می خوای بپرسی از بیمه مرکزی پارسیان و مطمین بشی گفتم مشخصات دقیق دفترمون رو
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
2728
کلا همه بیمه ها یه سود تضمینی رو پرداخت میکنن که تضمین بیمه مرکزیه که تو همه بیمه ها ثابته و البته بیمه ایران فقط همون رو میده. بیمه های خصوصی دیگه بر اساس پشتوانه مالی. ارزش سهام و ... که بیمه مرکزی میسنجه یه سود دیگه هم در نظر میگیرن.
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
بپرس درصد سودشون چقدره. البته بیمه های قدیمیتر بهترن. مثلا پارسیان یهام دارای اصلیش صنعت نفت و ایران خودرو هستند. این اطلاعات رو تو سایتهاشون هم میتونی پیدا کنی دوستم.

سلام به همگی

بنده کارشناس بیمه نوین هستم.افرادی که میخوان برای خود و بچه هاشون بیمه عمر و سرمایه گذاری داشته باشن میتونن با بنده تماس بگیرن .چون بنده ساکن تهرانم و افرادی با من تماس بگیرن که بتونم محصول با کیفیت بیمه نوین را ارائه بدم و اون موقع تصمیم بگیرن که چه محصولی را میخوان داشته باشن.

شماره تماس:۰۹۱۲۵۰۱۴۵۰۰

چرا باید بیمه عمر داشته باشیم؟ مشاوره رایگان 09195767127

پدر ،مادر های عزیز اگر شما هم در سن 30سالگی حقوق ثابت

یا یه سرمایه کلان داشتید

زندگی شما چقدر آرامش و امنیت داشت

پس بهتر نیست این شرایط را برای فرزند خود مهیا کنید؟؟

انجام کلیه امور بیمه ای به صورت غیر حضوری انجام می شود.

ارسال رایگان بیمه نامه،بازدید خودرو در محل

شماره تماس: 09195767127

خانوما به نظرتون کدوم بیمه عمر بهتره؟کسی در این مورد تحقیق کرده؟ ایران؟پارسیان؟اسیا؟سامان؟.......... ...

سلام ببخشید یه سوالی داشتم شما بچه تون رو بیهمه کردین؟؟؟ کدوم بیمه؟ایا راضی هستین ؟میشه راهنماییم کنین؟

مشاوره رایگان پوست و مو😍😍😍😍