2726
سلام خانمهای گل ما دو روز دیگه میریم سنگاپور و مالزی کجاها بریم که بیشتر خوش بگذره لباس چی بردارم ؟ غذاهاشون چطوره؟؟ ممنون میشم تجربیاتتونو از سفرتون بگید
سنگاپور رو نمیدونپ ولی مالزی جزیره پنانگ اگر میرفتی خیلی خوب بود تو خو kl هم باغ پروانه ها و شهربازیش و پاساژ پاویلیون و سینماش و پاساژ k lccو خود برج دو قلو خود پارک klcc هم خوبه
اندکی صبررر سحر نزدیک است
غذاهای مالزیا بیشتر به شیرینی میزنه ولی کلی فست فود دارن از دومینو و کی اف سی و مک دوناد و ساب وی و ...... ببین همون پاویلیون کی ال سی سی طبقات پایینشون رستورانه
اندکی صبررر سحر نزدیک است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین ما پائیز رفتیم هواش سرد نبود و کاملا شرجی بود. اما گاهی بارون خیلی شدیدی میاد. بنظرم یه لباس گرم سبک مثل سوییشرتی چیزی ببرید ضرر نداره
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

فحاشی نشد؟؟کاش میخوندی برام چه دعاها کرده بود وگفته بود خراب و...خودتی،مگه من بهش گفتم خراب؟؟؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺