2726
عنوان

خانمهای باتجربه برای خرید کالسکه کمک لازم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 22 پست
گراکو سنگینه. مناسب نیس اصلا. اگه میتونی مکسی جور کن. سبک تر و قابل حمل تره.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
اخ هی دارم فکر میکنم. اسم مک لارن تو ذهنم نمیومد. خیلی جمو جور و راحت و سبکه. ولی در کل به نظرم شما حضوری برو کالسکه هارو از نزدیک ببین. خصوصیاتشو برات توضیح میدن. باز و بسته اش میکنن. راحت تر میتونی تصمیم بگیری. هر کی یه سلیقه ای داره. اینطوری نمیشه مدلی رو اکی کنی عزیزم. هرچی انتخاب میکنی. ان شاا.. راضی باشی و کوچولوت ازش استفاده کنه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زپ اکسترا ۲ دارم خیلی راضیم هم جمع و جوره هم رو به مادر میشه هم کریر روش نصب میشه هم چرخاش بادی نیست که پنچر بشه هم دو میلیونه😆
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2728
تقریبا نود درصد کالسکه های موجود چینی هستن الکی میگن برا آلمان و... مارک کالسکه دختر من بی بی تایم ه ...

سلام خواهر گلم،ميدونم پستتون مربوط به يك سال پيشه،ولي من دنبال كالسكه بي بي تايم ميگردم جايي پيدا نميكنم ميشه اگه ادرسي داريد لطف كنيد بهم بديد ❤️❤️❤️

سلام خواهر گلم،ميدونم پستتون مربوط به يك سال پيشه،ولي من دنبال كالسكه بي بي تايم ميگردم جايي پيدا نم ...

سلام..ادرس دقیق ندارم من یه سال پیش اتفاقی تو طبقه پایین پاساژ برزگی که تو خیابون بهار هست پیدا کردم خیلی هم گشتم اون موقع فقط همون یه فروشگاه داشت