2410
2553
سلام من تصمیم دارم برای دخترم کالسکه بخرم. راستش خیلی اطلاعی ندارم که الان کالسکه ها چه آپشن هایی دارند یا اگه داشته باشن خوبه. مثلا اینو فهمیدم که اگه دسته کالسکه دوطرفه باشه و امکاننش باشه که بچه رو به مادر هم بشینه خیلی خوبه. اگه لطف کنید و راهنماییم کنید که دنبال چه چیزهایی باشم به کارم میاد ممنون میشم. اگه وسطش رفتم پیشاپیش عذرخواهی میکنم چون دخترم ممکنه بیدار شه باید برم بخوابونمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من اصلا نیاز به این همه هزینه نیست! من دو روز پیش رفتم بهار برا دخترم کالسکه خریدم طبقه پایین پاساژ بهار کالسکه اش عالیههههه از همه نظر وقتی جمع میشه تقریبا مربع اندازه این کیف های بزرگ زنونه در این حده چرخ هاش عالییییی، سبک، قابل حمل، نشیمن راحت ۵۰۰ گرفتم خیلی عالیهههه
2456
سعیده جان اگه میخوای کالسکه بخری یا عالی بخر یا اصلا نخر. با 2تومن فکر کنم مکسی کوزی بتونی تهیه کنی. کنکورد و پگ پگرو هم بری از نزدیک ببینی شاید خوشت بیاد. ولی انصافا هیچییییییی استاک نمیشه.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
من گفتم چیزی بخرم که موارد مهم توش رعایت شده باشه مثلا چرخهاش راحت و روون باشه. سبک باشه و خوب جمع بشه. ارتفاع دسته ش قابل تنظیم باشه چون تفاوت قد من و شوهرم زیاده دسته باید برای اون بلندتر باشه.از این تیپ موارد .
محصولات کنکورد رو 2سال پیش ارمغان روبروی پارک ملت کاملشو داشت بری از نزدیک ببینی راحت تر میتونی تصمیم بگیری. از کارای مکسی هم فکر کنم بیشتر از 6_7مدل داشت.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
2714
اینکه جای نشیمن بچه هم حالت کاملا خواب و کاملا نشسته داشته باشه مهمه. کنترل چرخهاش و روون بودنش هم مهمه. حمل و نقلش از روی پله ها مهمه. این مدلها که چرخ عقبش بزرگه خیلی راحت تر روی پله ها کنترل میشه. خیلی شیک و راحت حتی رو پله برقی میتونی ببری. کنترلش تو پیاده روهای ما که خودش یه صخره نوردی هست هم خیلی راحته
تقریبا نود درصد کالسکه های موجود چینی هستن الکی میگن برا آلمان و... مارک کالسکه دختر من بی بی تایم هست یه مورد دیگه هم دیدم اونم ۵۴۰ اونم عالی بود ولی کالسکه دخترم چون وقتی جمع میشد خیلی سبک و قابل حمل و برا مسافرت هوایی هم مناسب بود گرفتم برو بگرد عزیزم اصلا نیاز به هزینه زیاد نیست... می تونی با قیمت مناسب یه چیز عاااالییییی پیدا کنی ولی الکی پول برند ندی که تازه بیشترش قلابی هست و برا کشور چین هست
خواهرم برای دخترش مک لارن خریده بود خیلی راحت جمع و کوچک میشد و فوق العاده روون بود. وزنش هم معقول بود. با اینکه دیگه اون مدل قدیمی شده بود. من هنوز پیدا نکردم گفتم روی مدلهای دیگه هم فکر کنم
2706