2733
2734
عنوان

درد سقط بارداری پوچ چطوریه؟ در چه شرایطی باید برم بیمارستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 66158 بازدید | 62 پست
تو خونه دفع کردی؟چندتا قرص خوردی؟من هرچقد قرص واسم شیاف کردن نیفتاد

آره خدارو شکر با اولین قرص دفع شد، من قبل اینکه قرص بخورمم دیگه افتاده بودم رو لکه بینی خودش آماده سقط بود اصن

آره خدارو شکر با اولین قرص دفع شد، من قبل اینکه قرص بخورمم دیگه افتاده بودم رو لکه بینی خودش آماده س ...

بنظرت چقد بعد سقط میشه اقدام کرد؟من میترسم بارداری بعدیم هم پوچ باشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت چقد بعد سقط میشه اقدام کرد؟من میترسم بارداری بعدیم هم پوچ باشه    

بعد از کورتاژ که حتما باید سه ماه بگذره

با قرصم دکترم گفت بهتره دو سه ماه به خودت وقت بدی

من که انقدر درد کشیدم چشمم خیلی ترسیده ،اصن میترسم دوباره بخوام باردار بشم طاقت این همه استرسو ندارم

بعد از کورتاژ که حتما باید سه ماه بگذره با قرصم دکترم گفت بهتره دو سه ماه به خودت وقت بدی من که ان ...

برعکس من لحظه شماری میکنم تا چند دوره پریودم بگذره واقدام کنم .انشالله دوتامون صاحب فرزند سالم وصالح بشیم

2728

من هفته پنجم بارداری دکترم تایید کرد ساک و دیده ولی چیزی و همچیز نرمال و دوهفته دیگه باید برم برا قلب .دوهفته بعد یعنی اوایل هفته ۷ میشد که روز قبلش دو قطره کم احساس کردم لکه بینی خونابه کمرنگ داشتم ترسیدم ورفتم دکتر که با سونو شکمی چیزی ندید با سونو واژنال گفت ساک خالی و جنینی نیست دنیا رو سرم خراب شد و گفت چون اسپرم شوهرت ضعیف اینجوری شده و گفت هفته جدید برو سونو بیرون شاید اونجا دیده بشه و الانم لکه بینیت شاید دلیل شروع سقط باشه که اگه سقط کردی بیا تا سونو انجام بدم ببینم چیزی نمونده باشه واگه خونریزی شدید شد برو بیمارستان و بهم خبر بده و اگه سقط نکردی بیا دارو بدم از فردا اون روز لکه بینی قهوه ای دارم و کمر درد حالت پریودی ولی خیلی شدید نیست نمیدونم الان تحمل کنم تا سقطم شروع شه و بیفته یا برم دکتر دارو بده این حالت هم خیلی ناامید کننده و سخته

درضمن شوهرم وارکوسل داشت عمل کرد ولی دکترم گفت باید ای وی اف کنی و بارداری طبیعی برات درصدش پایین ماهی ک خواستم انجام بدم فهمیدم باردارم .الان ب دکترم گفتم برا بارداری بعدی باید ای وی اف کنم گفت نه به شوهرت زمان میدیم و دارو تقویت شه بعد اقدام کنید 

لطفا کسی اگه مشابه شرایط من بوده یا اطلاعاتی درمورد این وضعیت من راهنماییم کنه خیلی نگرانم نمیدونم چی قراره بشه .

برعکس من لحظه شماری میکنم تا چند دوره پریودم بگذره واقدام کنم .انشالله دوتامون صاحب فرزند سالم وصالح ...

ببخشید چیزی نخوردین برای بهتر دفع شدن دم نوشی دارو گیاهی؟

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
2738
سلام بچه ها منم هشت هفته ام سونو واژیتال کردم دیشب کفت پوچه لکم دیدم خیلی ناراحتم کریه میکنم همش اول ...

سلام چی شد.منم افتادم به لکه بینی البته خیلی کم. با سه تا سونو گفتن پوچه.

رفتم بیمارستان گفت باید بسترب بشی ترسیدم اومدم خونه.

همسرم و دخترم. عشق های زندگیم. 

سلام عزیزان من ده هفته رو پر کردم و هفته هفتم دکترم گفت بارداریم پوچ و باید سقط کنم اما گفت برو و باز دو هفته دیگه بیا.بازم رفتم و گفت پوچ.سفارش دادم از بهترین عطاری واسم داروهای گیاهی سقط اوردن خوردم و افتادم رو اسهال شدید.قطعش کردم الان نمیدونم توی خونه قرص بخورم یا برم بیمارستان بستری شم کلی هم اوایل بارداریم شیاف ضدسقط استفاده کردم.لامصب رفتم قرص رو بخرم واسه سقط گفتن ۵۰۰ هزارتومن خیلی گرون بود دکترم هم واسم ننوشت که از داروخونه بگیرم گفت برو آزاد توی عطاری های غیر مجاز میفروشن.چیکار کنم؟ تنهام شوهرم سفر هست میترسم

سلام عزیزم.واقعا متاسفم.منم حال این روزای تورو تجربه کردم.13 خرداد با قرص سقط کردم.دکتر به من 8 تا ق ...

منم بارداری پوچ دارم،بیمارستان رفتم لعنتیا میگن اینجا بستری شو،بچه شیرخوار دارم چکار کنم

سلام عزیزان من ده هفته رو پر کردم و هفته هفتم دکترم گفت بارداریم پوچ و باید سقط کنم اما گفت برو و با ...

سلام ، عزیزم براشما نتیجه چی شد ؟ من الان مثل شما شدم بارداریم پوچه هفته هشتمم دکتر گفته بیا دارو بدم خیلی از سقط میترسم 

لیوای یک...لیوای دو...لیوای سه...لیوای دنده به دنده...لیوای انسان پرنده...لیوای عزیز بنده...لیوای چرا نمیخنده...لیوای همش میجنگه...لیوای زبر و زرنگه...لیوای دشمن مرگه...لیوای خیلی قشنگه...لیوای عاشق چایی...لیوای برده‌ی دایی...لیوای به این بلایی... لیوای چرا نمیزایی؟😂
2706