2726
عنوان

درد سقط بارداری پوچ چطوریه؟ در چه شرایطی باید برم بیمارستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 66116 بازدید | 62 پست
منم دوبار سابقه بارداری پوچ و سقط داشتم مال من وحشتناک بود... وقتی می بینم دوستان نوشتن از درد پریودی کمی بیشتر بود تعجب می کنم ----------------------------- بارداری اولم تو هفته 8 سقط شد... بدون مصرف قرص و شیاف و به خودی خود اتفاق افتاد با درد شدید زیر دل شروع شد ... تا دوساعت طول کشید و تو این مدت هم کیسه اب دفع شد و هم جفت با کمک ماما تو بیمارستان از رحمم خارج شد. بدترین شب عمرم بود ---------------------------- بارداری قبلیم تو اذرماه پارسال بود که بازم پوچ بود...تا هفته 11 صبر کردم هر هفته سونو می دادم تا شاید از جنین خبری بشه ولی نشد. با تجویز پزشکم مجبور به سقط شدم... قرصی که داده بود را شب هنگام بصورت واژینال اسفاده کردم... دوساعت بعد درد شدید زایمان مانند، بهم القا شد... یعنی 50 دور این سالن بزرگ خونمون را دویدم و جیغ زدم... دلم می خواست زمین را گاز بزنم...دو ساعت دردم طول کشید...کلی ازم لخته خون خارج شد ولی از کیسه اب خبری نشد. بالخره شوهرم طاقت نیاورد و منو به نزدیکترین بیمارستان رسوند... دوتا امپول هیوسین و (بعدی یادم نیست) بهم تزریق کردن و فرستادنم خونه...بازم یک ساعت و نیم دیگه درد کشیدم و داد زدم تا اینکه کیسه اب با کلی لخته ازم خارج شد که اروم شدم و خوابم برد...متاسفانه 4 روز دردم طول کشید تا اخرین لخته هم ازم خارج شد... بعد ازون دیگه تو سونو هیچ گونه علائمی از حاملگی باقی نموند و خدا رو شکر کارم به کورتاژ نکشید. خیلی سخت بود...خیلی ولی از من به شما نصیحت حتما برای سقط به بیمارستان مراجعه کنید تا مثل من تو خونه با درد زیاد سقط نکنید

سلام عزيزان

من بعد از اينكه ازمايش بارداري انجام دادم و فهميدم باردارم تقريبا هفته ششم بارداري بود كه يهو افتادم رو لكه بيني. دوروز به همين صورت گذشت

رفتم پيش دكتر گفت بايد سونو بشي. تو سونوي شكمي كه هيچي متوجه نشد يعني مشخص نبود

بعد با سونوي داخلي متوجه شد كه تخمك پوچ هستش و به من گفت بارداري پوچ هست يعني اصلا جنين تشكيل نشده بود كه رشد كنه. فقط ساك حاملگي تشكيل شده بود

دكتر گفت دوهفته ديگه بيا تا برات قرص زير زبوني بنويسم بگير بخور تا سقط بشه وحتي گفت ممكنه تو اين فاصله خودش خود به خود سقط بشه

گفتش تو همچين شرايطي تجويز داروي ضد سقط خيلي اشتباهه چون تقريبا مطمئن بود كه تخمك پوچه ومصرف داروي ضد سقط باعث ميشه كه براي سقط به مشكل بربخورم و مجبور به كورتاژ بشم كه خيلي مشكلتر هستش

بعد از گذشت يه هفته لكه بيني به خونريزي تبديل شد. تا دوسه روز خونريزي داشتم تا اينكه يهو دل درد گرفتم. تقريبا دوساعتي درد و خونريزي شديد داشتم و بعدشم خودبه خود ازم دفع شد

دردش زياد نيس اصلا نترسين. حقيقتا من قبل از سقط نظر دوستان رو كه ميخوندم و بعضيا از درد شديد نوشته بودن منم خيلي ميترسيدم ولي اصلا اينطور نبود

دردش يه كم از پريودي بيشتر بود. به محض اينكه دفع شد دردي كه داشتم كامل اروم شد

تا يكي دوروز بعدشم يه كم دل درد ميگرفتم و بعد از چند دقيقه دوباره دردش ول ميشد

الانم كه چهارروز از اين اتفاق ميگذره نه خونريزي دارم نه درد

فقط دوسه روز ديگه بگذره ميرم سونو كه بازم مطمئن باشم چيزي ازش باقي نمونده باشه

فقط خواسم بگم كه خواهراي خوبم اصلا نترسين

دردش قابل تحمله. درداي خيلي بيشتر از اينا رو واسه زايمان تحمل كرديم كه اين در برابرش چيزي نيس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدما با همدیگه فرق دارن.من توی 11هفته که خونریزی داشتم بعد از 1هفته خونریزی درد مثل زایمان گرفت رفتم بیمارستان گفت هنوز دهانه رحمت باز نشده برو خونه طبیعی سقط شه بهتره تا صبح مردم و زنده شدم مامانم طاقت نیاورد منو برد یه دکتر دیگه گفت رحمت باز شده ولی بزرگه بدون قرص دفع نمیشه 2تا قرص گذاشت رحمم 10تای دیگشم گفت با فاصله یه ربع بخور.مردم و زنده شدم.خیلی روز بدی بود.تا شب فقط چند تا لخته خون اومد ولی هنوز مثل زایمان دردم میگرفت دیگه انقد راه رفته بودم و جیغ زده بودم داشتم بیهوش میشدم قرصا ام تموم شد و خبری نشد زنگ زدم دکترم گفت احتمالا یه بسته دیگه قرص لازم باشه دیگه اینو ک گفت شوهرم گفت این نمیفته بریم بیمارستان کورتاژش کنیم رفتیم اومدن معاینم کنن گفتن داره میاد همرو با پنس کندن.جیغام تا اون سر بیمارستان رفته بود.بعدم بهم سرم زدن و دکترم گفت از زایمان طبیعی دردش بیشتر بوده.اونایی که میگن مثل پریوده واقعا خوش ب حالشون.من که انگار زایمان کرده بودم😢

2728

سلام...من فردا باید برم سونو...خیلی میترسم..فردا میشم 8 هفته..و 4هفته پیش فقط ساک خالی دیده شده بود...هیچ علامتی از بارداری ندارم...بدون افااده چون بعداز یک سال ناباروری و درمان ...خودبخود شد و شوکه شدم

الانم کمی تکه های سفید مثل پرز ازم خارج شده و گاهی دلدرد دارم....

کسی نظری درمورد علائم بارداری پوچ داره؟

در هفته نه پریودی هستم اما در هفته هفت روز و ۴ روز بارداری هستم که دکتر بهم گفت فقط ساک تشکیل شده کیسه زرده وجنین تشکیل نشده،خونریزی و لک و درد،تهوع ویار هیچی ندارم چطوری میتونم این ساک رو دفع کنم؟درد دفع ساک چطوریه؟

سلام.من هفته شش بارداری ب لکه بینی افتادم تا یک هفته همین جور بودم دکتر بهم شیاف پروژسترون داده بود وگف دوهفته دیگه هم صبر کن برای سونو بعدی روز دوم لکه بینی یک کم خون قرمز شد ولی خیلییی کم درد هم اصلا ن نداشتم گاهی زیر دلم ک بنطرم از درد پریود هم کمتر...خلاصه بعد دوهفته رفتم سونو گفت اصلا شما باردار نیستی خانوم و هیچی دیده نمیشه تو رحمت....خلاصه من خودم متعجب موندم چطور سقط شده ک نه درد داشتم نه خونریزی و نه حتی چیزی دیدم ک ازم دفع بشه....

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت💕...از ته دل میخام ازت هرکی منتظر نی نی هست زودتر دامنش سبز بشه..الهی آمین

سلام میشه منم راهنمایی کنین من ۶ هفته ای با درد زیر شکم سونو دادم که تو سونو گفت ۵ هفته ای و فقط ساک دیده شد و هیچی توش نبود دکتر آزمایش بتا داد انجام دادم که آزمایش دوم بتا داشت کم میشد جای زیاد دکتر گفت برو احتمالا تا دوهفته دیگه میفتی به خونریزی اگر نه برو سونو بده امروز با درد پریود ی زیاد رفته رفته خونریزی زیاد داره میشه میخواستم ببینم چیکار کنم میشه العان مسکن خورد

در هفته نه پریودی هستم اما در هفته هفت روز و ۴ روز بارداری هستم که دکتر بهم گفت فقط ساک تشکیل شده کی ...

سلام

سقط ساک بارداری چطوره؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
اره عزیزم دیروز کورتاژ شدم .اصلا نگران نباش همش یه ربع طول نمیکشه هیچ دردی هم نداره عوضش رحمت پاک می ...

من دکتر بهم قرص داد گفت کورتاژ نه

امروز خوردم دفع شد به نظرم ولی خیلی درد کشیدم

خیلی ام خونریزی دارم

ایشالا خدا برا هیچکش نخواد

2706