1421
1389
عنوان

درد سقط بارداری پوچ چطوریه؟ در چه شرایطی باید برم بیمارستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32836 بازدید | 41 پست

در هفته نه پریودی هستم اما در هفته هفت روز و ۴ روز بارداری هستم که دکتر بهم گفت فقط ساک تشکیل شده کیسه زرده وجنین تشکیل نشده،خونریزی و لک و درد،تهوع ویار هیچی ندارم چطوری میتونم این ساک رو دفع کنم؟درد دفع ساک چطوریه؟

سلام.من هفته شش بارداری ب لکه بینی افتادم تا یک هفته همین جور بودم دکتر بهم شیاف پروژسترون داده بود وگف دوهفته دیگه هم صبر کن برای سونو بعدی روز دوم لکه بینی یک کم خون قرمز شد ولی خیلییی کم درد هم اصلا ن نداشتم گاهی زیر دلم ک بنطرم از درد پریود هم کمتر...خلاصه بعد دوهفته رفتم سونو گفت اصلا شما باردار نیستی خانوم و هیچی دیده نمیشه تو رحمت....خلاصه من خودم متعجب موندم چطور سقط شده ک نه درد داشتم نه خونریزی و نه حتی چیزی دیدم ک ازم دفع بشه....

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

سلام میشه منم راهنمایی کنین من ۶ هفته ای با درد زیر شکم سونو دادم که تو سونو گفت ۵ هفته ای و فقط ساک دیده شد و هیچی توش نبود دکتر آزمایش بتا داد انجام دادم که آزمایش دوم بتا داشت کم میشد جای زیاد دکتر گفت برو احتمالا تا دوهفته دیگه میفتی به خونریزی اگر نه برو سونو بده امروز با درد پریود ی زیاد رفته رفته خونریزی زیاد داره میشه میخواستم ببینم چیکار کنم میشه العان مسکن خورد

در هفته نه پریودی هستم اما در هفته هفت روز و ۴ روز بارداری هستم که دکتر بهم گفت فقط ساک تشکیل شده کی ...

سلام

سقط ساک بارداری چطوره؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
1401
در هفته نه پریودی هستم اما در هفته هفت روز و ۴ روز بارداری هستم که دکتر بهم گفت فقط ساک تشکیل شده کی ...

سلام عزیزم منم مثل شمام نه هفته هستم حاملگیم پوچه.تونستی ساک رودفع کنی؟

یه دلیل واس موندنم بیار                                     برنج کردمه ده آو   
عزیزم شما سقطت انجام شد؟ منم الان باید سقط کنم بارداریم پوچه

اره عزیزم دیروز کورتاژ شدم .اصلا نگران نباش همش یه ربع طول نمیکشه هیچ دردی هم نداره عوضش رحمت پاک میشه

اره عزیزم دیروز کورتاژ شدم .اصلا نگران نباش همش یه ربع طول نمیکشه هیچ دردی هم نداره عوضش رحمت پاک می ...

من دکتر بهم قرص داد گفت کورتاژ نه

امروز خوردم دفع شد به نظرم ولی خیلی درد کشیدم

خیلی ام خونریزی دارم

ایشالا خدا برا هیچکش نخواد

من دکتر بهم قرص داد گفت کورتاژ نه امروز خوردم دفع شد به نظرم ولی خیلی درد کشیدم خیلی ام خونریزی دا ...

تو خونه دفع کردی؟چندتا قرص خوردی؟من هرچقد قرص واسم شیاف کردن نیفتاد

1394
تو خونه دفع کردی؟چندتا قرص خوردی؟من هرچقد قرص واسم شیاف کردن نیفتاد

آره خدارو شکر با اولین قرص دفع شد، من قبل اینکه قرص بخورمم دیگه افتاده بودم رو لکه بینی خودش آماده سقط بود اصن

آره خدارو شکر با اولین قرص دفع شد، من قبل اینکه قرص بخورمم دیگه افتاده بودم رو لکه بینی خودش آماده س ...

بنظرت چقد بعد سقط میشه اقدام کرد؟من میترسم بارداری بعدیم هم پوچ باشه   

بنظرت چقد بعد سقط میشه اقدام کرد؟من میترسم بارداری بعدیم هم پوچ باشه    

بعد از کورتاژ که حتما باید سه ماه بگذره

با قرصم دکترم گفت بهتره دو سه ماه به خودت وقت بدی

من که انقدر درد کشیدم چشمم خیلی ترسیده ،اصن میترسم دوباره بخوام باردار بشم طاقت این همه استرسو ندارم

بعد از کورتاژ که حتما باید سه ماه بگذره با قرصم دکترم گفت بهتره دو سه ماه به خودت وقت بدی من که ان ...

برعکس من لحظه شماری میکنم تا چند دوره پریودم بگذره واقدام کنم .انشالله دوتامون صاحب فرزند سالم وصالح بشیم

1427

من هفته پنجم بارداری دکترم تایید کرد ساک و دیده ولی چیزی و همچیز نرمال و دوهفته دیگه باید برم برا قلب .دوهفته بعد یعنی اوایل هفته ۷ میشد که روز قبلش دو قطره کم احساس کردم لکه بینی خونابه کمرنگ داشتم ترسیدم ورفتم دکتر که با سونو شکمی چیزی ندید با سونو واژنال گفت ساک خالی و جنینی نیست دنیا رو سرم خراب شد و گفت چون اسپرم شوهرت ضعیف اینجوری شده و گفت هفته جدید برو سونو بیرون شاید اونجا دیده بشه و الانم لکه بینیت شاید دلیل شروع سقط باشه که اگه سقط کردی بیا تا سونو انجام بدم ببینم چیزی نمونده باشه واگه خونریزی شدید شد برو بیمارستان و بهم خبر بده و اگه سقط نکردی بیا دارو بدم از فردا اون روز لکه بینی قهوه ای دارم و کمر درد حالت پریودی ولی خیلی شدید نیست نمیدونم الان تحمل کنم تا سقطم شروع شه و بیفته یا برم دکتر دارو بده این حالت هم خیلی ناامید کننده و سخته

درضمن شوهرم وارکوسل داشت عمل کرد ولی دکترم گفت باید ای وی اف کنی و بارداری طبیعی برات درصدش پایین ماهی ک خواستم انجام بدم فهمیدم باردارم .الان ب دکترم گفتم برا بارداری بعدی باید ای وی اف کنم گفت نه به شوهرت زمان میدیم و دارو تقویت شه بعد اقدام کنید 

لطفا کسی اگه مشابه شرایط من بوده یا اطلاعاتی درمورد این وضعیت من راهنماییم کنه خیلی نگرانم نمیدونم چی قراره بشه .

برعکس من لحظه شماری میکنم تا چند دوره پریودم بگذره واقدام کنم .انشالله دوتامون صاحب فرزند سالم وصالح ...

ببخشید چیزی نخوردین برای بهتر دفع شدن دم نوشی دارو گیاهی؟

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391