2726
عنوان

سیتالوپرام و عوارض حساسیت؟

16952 بازدید | 27 پست
سلام دوستان.من یکشنبه به دکتر روانپزشک مراجعه کردم بهم سیتالوپرام و یه سری دیگه قرص به خاطر اضطراب و افسردگی داد از جمله سیتالوپرام.ولی وقتی خوردمش سرگیجه های عجیب غریب و خارش بدن و آبریزش چشم و بینی و تنگی نفس گرفتم و به شدت خواب آلود شدم طوری که سر هر فرصت داشتم چرت می زدم.به خاطر همین سر خود بعد دوبار مصرف نصف قرص قطعش کردم چون حس کردم بهش حساسیت دارم.دون رم یه شماره بهم داد که در صورت داشتن عوارض بهش بزنگم ولی متاسفانه یکی از مواردی که به شدت ازش می ترسم همین تلفن زدنه.به نظر شما قطع کردنش کار درستی بوده؟میشه کسی به این قرص حساسیت داشته باشه؟
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

عزیزم تا 2 هفته حساسیت میده من استفاده کردم تا 2 روز حساسیت داشتم تپش قلب شدید داشتم چون دوبار خوردی عوارضی نداره زنگ بزن به دکتر مشورت کن
از زندگی هر انچه لیاقتش را داریم به ما میرسد نه انچه ارزویش را داریم
سلام من درباره حساسیتش نمیدونم.ولی شوهر منم دوسه ساله مصرف میکنه و من تازه فهمیدم ک براچیه این قرصه.انقد بهش وابسته شده ک نمیتونه قطعش کنه من میخام دیگه قطع کنه و نخوره حالا شبی نصف میخوره ولی خداکنه حداقل بتونه دیگه قطع کنه.چرا اخه میرین سراغ این جور قرصا اینا همه عوارض داره دکتراهم ک تو فکر ادم نیستن اصن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستم من سر اتفاقاتی چنان اضطراب می گیرم که ممکنه کارم بکشه به بیمارستان.ممکنه از نظر تو این چیزا پیش پا افتاده باشه مثل همین تماس گرفتن،یا امتحانات یا حتی اگر شوهرم یا پدرم بهم یه غر غر خیلی ساده بکنن.فشارم میفته و اسهال میشم و بعضی وقتا تا جایی پیش می ره که کارم می‌کشه به بیمارستان.بعد از چند سال دیگه واقعا از این حالتها خسته شدم و چون اصلا سر خود دارو نمی خورم مراجعه کردم به دکتر.اونم برام قرص تجویز کرد.حالا از شدت ترس از تماس گرفتن دوباره گوارشی به هم ریخته واقعا موندم چه کنم.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

شوهر من دوز 20مصرف میکنه.خواهش میکنم انقد بچه ها و اطرافیانو ب این قرص و داروها تشویق نکنین حتی اگه دکتر تجویز میکنه اول با اطلاع کامل برین جلو.من ازوقتی فهمیدم شوهرم میخوره با اینکه خودش میگه هیچ ضرری نداره و مشکلی نداره اما من خیالم راحت نیس همش باخودم میگم اینم ی جور اعتیاده دیگه ولی اعتیاد ب قرص
دکتر به من گفت پنج روز اول نصف قرص 20 بعدش یکی هر روز.

دکتر به من گفت که دوره درمان دارم و بعد چندماه قرصا رو قطع میکنه.حالا به چه ترتیب نمی دونم.چون یکی از چیزایی که ازش می ترسیدم همین وابستگی به قرص تا آخر عمر بود.ولی دکتر اطمینان داد که چند ماه که گذشت و خوب شدم تمومش میکنه.

واقعا این ترس از تماس گرفتن خیلی مزخرفه زندگیم به هم ریخته به خاطرش.حاضرم بلند بشم بزم پیش دکتر پول اضافه هم بدم ولی تماس نگیرم.آخه چرا؟

سالهاست که از تماس گرفتن ترس دارم.خودم رو میامرزم تا با کسی تماس بگیرم.از تلقین و اینا گذشته از بچگی از این کار می ترسیدم.و خیلی چیزای دیگه که هر چی تلاش کردم ترسم ازشون از بین نرفت.

2706