2726
من روز بیست و شش دوره(سیزده آی یو آی) بتام 13/11 بود،،،،سه روز بعد شد 29/15،،،،،دکترم میگ واسه حاملگی طبیعی خیلی‌ عددش کمه،،،،منو از خارج رحمی ترسونده،،،، میشه اگه شرایط منو داشتید بیاید بگید بعدش چی شد
خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بتام 280 هست تو هفته شش و کاملا خودم رو باختم. تو تاپیک زیر شرایطم رو گفتم. امروز می خوام برم اولین سونو انگار دارم می رم پای چوب اعدام. 5 ماه پیش سقط داشتم قلبش ایستاد زیر دو ماه الان انگار پوچه. علایم بارداری در حد صفر دارم ولی هنوز هیچ لکی ندیدم. http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1487898

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2728
چی بگم،،،دکترم نگرانم کرده،،،،میگه یا ضعیفه دفع میشه،،،،با خارج رحمیه،،،،،داغون شدم از دیروز،،،،بعد یک سال و نیم و دو بار ای یو ای و کلی انتظار،،،،،،،،،
خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
والا برام دعا کنید خدا بهم صبر بده سر سقط قبلی که به لک افتادم خودم رو به این دلخوش می کردم که حالا چند نفر هم بودن لک داشتن بچشون مونده اون دفعه بعد از یک سال اقدام باردار شده بودم الان کل نی نی سایت همه تاپیک های بتای کم بارداری پوچ سقط مکرر و ....خوندم یکی دو نفر گفتن با بتای کم بچشون مونده ولی من متاسفانه این دفعه نمی تونم دلم خوش کنم به این چند نفر. برام دعا کنید خدا بهم صبر بده.

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2706