2726
عنوان

کیا دو تا پسر دارن یک لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 7758 بازدید | 28 پست
منم دوتا پسردارم واصلا اصلا دلم نمیخاد دخترداشته باشم وقتی دخترای همسایه ها رو میبینم حالم ازهرچی دختره به هم میخوره ازبس لوس وپررو وبی ادبن
الهی! بفهمان بما آن چه را قرار است قیامت بفهمیم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مریم جون خدا حفظشون کنه یکی از دوستای من 33 سالشه دوتا پسر 14 و 10 ساله داشت از بس دختر دوست داشت شهریور 92 دخمل زایید البته چون نمیخواست ریسک کنه با تعیین جنسیت.الان دخملش نفس پدرومارو داداشهاست

منم در مورد دكتر طاهره مختاريان  تعريف هاي خوب شنيدم و دنبال شماره تلفنش هستم كه باهاش ارتباط برقرار كنم شنيدم كه از طريق اينترنت و تل گرام   راهنمايي خيلي كاملي براي شهرستاني ها و اونايي كه خارج از ايران زندگي ميكنن داره و منم تهران نيستم من شنيدم هر كي باهاش تعيين جنسيت كرده جواب گرفته دعا كنين منم پسر دار بشم 

بچه ها بیایین بگین بالاخره چی شد 

منم ی دختر۶ ساله دارم 

ی بارداری دوقلو که اوناهم دخترن 

اولش ناراحت بودم الان شاکرم 

ولی ب امید تعیین جنسیت چهارمی

بااینکه عاشق دخترم ولی دلم میخواست پسر هم داشته باشم

من دو تا پسر دارم یکی ۱۱سال یکی ۱سال خودمم ۳۲ سالمه همیشه فکر میکنم چون دختر ندارم دوران پیری خیلی تنها میشم😔

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍

من یه پسر پنج ساله دارم ودومی رو هم به امید دختر آوردم که قسمتم نشد تازه رفتم تو پنج ماه اوایل دلم گرفت که بی دختر میمونم اما العان از خدا می‌خوام هردوشون سالم باشن25سالمه ومیترسم سومی هم داشته باشم انشالله اگر خدا سومی رو قسمت کرد به حق فاطمه زهرا یه دختر خوشگل سالم صالح وعاقبت بخیر برام هدیه بده انشالله اسمشو بزارم فاطمه