2737
2734
سلام چندسال پیش تو همین نی نی سایت با یکی از بچه های بسیار مهربون و محترم اینجا دوست شدم.توی یاهو مسنجر کلی درد دل میکردیم خیلی دوسش داشتم.بعد مدتها یکی از بچهای نسناس و نامرد اینجا که حالات روانی داشت و من نمیدونستم از من به بهانه ای ایمیل و رمزمو گرفت گفت امتحان بکنم .منم چیز خاصی نداشتم خیلی هم ساده بودم .بهش دادم اصلااااا فکر نمیکردم بخواد اذیتم بکنه..بعد هرچی زدم دیگه ایمیلم باز نشد روم نمیشد بهش بگم چی شده ایمیلم .ایمیل دیگه ای ساختم و اون دوست خوبمو که چت میکردیم از دست دادم .گمش کردم .بعد از مدتهاااا توی سایت پیداش کردم خوشحال شدم اصلاااا باهام حرف نزد دوستش گفت ازت دلخوره چون زندگیشو بردی پیش بقیه تعریف کردی! !!!!!!!!! در صورتیکه اولا چیز خاصی تو زندگیش نداشت که قابل پخش کردن باشه و دوما من اصلاااا چنین کاری نکردم ..صدها دوست توی یاهو مسنجر و اینجا داشتم و اصلا چنین کاری با هیچکس نکردم و نمیکنم .هرچی براش توضیح دادم .تاپیک زدم صداش کردم .اصلا توجهی نکرد ..زودددد قضاوت کرد .و من اصلا اون زمان به یاد ایمیل از دست رفته ام که اون یکی دوست نسناسم ازم گرفت نبودم ...بعد هم بخاطر درس و مشغله ی زیاد تو نی نی سایت نیومدم و کم کم ترکش کردم .امشب با کاربری دومم امده بودم در مورد چیزی تحقیق کنم یادش افتادم ...دلم گرفت ..کاش بدونه که من هرگز چنین کاری نکردم. و اصلا در مورد اون و زندگیش پیش کسی حرفی نزدم .حتی ازش خواستم تا مدرک بیاره اون شخص که من بهش گفتم رو بیاره هیچ کار نکرد و اعتنایی نکرد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه ساراهمون کسیه ک ازت دلخورشد؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
باز هم نمیدونم واقها جریان چی بوده ..و چی شده .اصلا نمیدونم کاش بهم میگفت. که چی شده کی بهش چنین چرندیاتی گفته .خب منم متوجه میشدم بهتر بود . من حدس میزنم میگم شاید کار اونی بود که ایمیل منو یاهومسنجرمو رمزمو گرفت برای امتحان کاری و خودشو خیلی خیلی خوب جلوه میداد از بچهای معروف و قدیمی اینجا بود همه دوسش داشتن بعدا همه متوجه شدیم که دروغ میگه همه زندگیش و داستانی که ساخته دروغه و ...بچها از سایت بیرونش کردن .
2738
وای من ساده هم دوتا ای نیل دارم که یکیشو به دوست دوران دانشگام و یکیشو یه مدت به دخترخاله ام دادم.دخترخالم آبرومو برد.یعنی ازین ای میل چرتا که به چندنفر بفرستینو به استاد دانشگاه و همکارای پزشک و دوستان و آشناهای خیلی رودر واستی دار داده بود و.... وای تمنا منو یاد اون موقع انداختی
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره
بعد من میگم خب اگر اون نامرد با یاهو مسنجر من کرم ریخته اون همه اددلیست داشتم باید بقیه رم اذیت میکرد درسته؟؟؟؟؟ولی کسی چیزی نگفت و شاکی نشد ..جریان چیه اخه خودمم نفهمیدم
اونی که سادگی کردم و بهش ایمیل و رمزمو دادم یکی از بچهای پرنفوذ اینجا بود .که بعدها با کارایی که کرد معلوم شد با مدیر قبلی این سایت اقای ...دوست هست و دستشون توی یه کاسه هست و یه جریاناتی پیش امد حتی دادگاهی شدن. دقیق جزییاتش یادم نیست .و همه برعلیهش شدن شاکی شدن .
2706