2726
عنوان

نی نی یار لطفا بیا

4 بازدید | 13 پست
چرا پستای من راحت ارسال نمیشه، یا وسط تایپم یهو میزنه ابتدا وارد سایت شوید درحالی که قبلش راحت داشتم پست میفرستادم، یا میگه از عبارات نامناسبی استفاده شده در حالی که هیچ مشکل و حرف خاصی توش نیست، یا سه ساعت مینویسه در حال ارسال اما ارسال نمیشه و مجبور میشم بیخیالش بشم
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
سلام نی نی یار چرا من نمیتونم تایپک بزارم؟
٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم چجوری تایپک بزارم
٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
اصلا اون بعلاوه که کناره تبادل نظر هست و ندارم
هستی جان تاپیک مشکلات کاربری را همکار خوبم نی نی یار پنج رسیدگی میکنه. تینای عزیز اصلا شما امروز تاپیک زدید؟ اگر بله چندتا؟ اگر نزدید من کاربری شما را میفرستم فنی تا مشکلتون بررسی بشه
نی نی یار جان من یه هفته میشه عضوشدم ولی اصلا تایپک نذاشتم چون نمیتونم