2737
2734
عنوان

به نظرتون اجازه بدم شوهرم بره تایلند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24104 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد معنی اجازه دادن یا ندادنو نمیفهمم منو همسرم میتونیم به هم نظرمونو بگیم مثلا بگیم من دوست ندارم ولی کسی که تصمیم اخر و میگیره خود شخصه مگه بچه صغیریم که بخوایم از هم اجازه بگیریم
نامزد یکی از دوستام که الان دیگه نامزدیشون بهم خورده ...یه بار که دعواشون شده بود شدید این اواخر ،، به دوستم‌گفته بود یه چیزی میگم که بسوزی چند وقت پیش که رفته بودم تایلند تو اون ۱۰ روز ، هر روز با ۳ تا ادم خوابیدم ..فقط در حال ک بودم .. ....

یعنی میشه ۳۰ تا ادم مختلف 😨😨😨
به نظر من همسرت دست پیش گرفته پس نیوفته ، به جای اینکه تو قیافه بگیری و قهر کنی ، اون ناراحته !!!!

اصلا کوتاه نیا
اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد ...روحت شاد مادرم
2731
من که هم مجردی هم با شوهرم رفتم هیچ مشکلی هم نبود نه که نگاه نمیکردن ولی خیلی عادی رد میشدن مرد اگه جنبه داشته باشه میتونه خودشو نگه داره اگه هم نه که تو ایران خودمون همین بغل گوش خودمون پر از فاحشه و زنای بدکارست درسته که مرد با ازدواج محدود میشه ولی دلیلی نداره نتونه با دوستاش مسافرت بره همینطور زن البته منظورم زن و مردای با جنبه و متعهده. خیلی از زن و مردای متاهل هستن که هدفشون تو زندگی فقط خوشگذرونیه جنسیه و با همسر خودشون راضی نمیشن مسلما به همچین آدمای مریضی نمیشه اعتماد کرد و باید یه جورایی کنترل بشن . اگه زن و شوهر به هم اعتماد داشته باشن زندگیشون خیلی شیرین تر میشه البته نظر همه دوستان محترمه هر کسی مسئول زندگی شخصیه خودشه ولی اینکه هر مردی میره تایلند واسه...کاملا مخالفم.
2738
بهش بگو اونجا ایدز خیلی بیداد میکنه و انواع بیماریهای کشنده بین زنها هست وتو نمی خوای بیوه شی
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
همیشه دوستاش تحریکش میکنن که زن ذلیلی و... اینبارم برا اینکه جلو اونا کم نیاره میخاد رضایت منو جلب م ...

بزن دهن مهن این دوستاشو داغون کن. اینجور دوستا زندگی خراب کن هستن والا نه دوست. کلا به شوهرت بگو رابطشو با این دوستای نابابش قطع کنه. زندگیهای خودشون داغونه میخان زندگی بقیه رو به گوه بکشن 

خودت هم باهاش برو به نظظرم

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون هتل گرفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارم  قیمت روز   تور ارزون  26709011

نبشی

اره معصومه جون،،منم شدیدن ب این موضوع اعتقاد دارم اگه شوهر من ب من میگع برو خارج من ب خودشم اعتماد م ...

شوهرت میفرستت دنبال نخود سیاه از کجا میدونی وقتی نیستی زنی و نمیاره خونه میخواد از دست تو راحت باشه هیچ مردی ک غیرت داشته باشه زنش و تنها نمیفرسته خارج خودشم تنها نمیره اونایی ک تنها میفرستن اینور میخوان هرزگی کنن