2726
عنوان

مسابقه عکس دی ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 59 بازدید | 42 پست
سلام خانوم تهرانی باید یه چیزی بهتون بگم و اون اینکه اینستاگرام بشدت تقلب بازاره من اونجا مسابقه شرکت کردم اما خیلی راحت لایک میخرن و برنده میشن ای کاش تو خود همین سایت برگزارش میکردین چون من یکی که حالم از مسابقات اینستا بهم میخوره بخاطر تقلبهاشون
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
تازشم من دوست ندارم کاربرا اینجا پیجمو بلد باشن من اینجا میام به درد دل گاهیی ممکنه آشنا توشون دراد و من یکی اینو دوس ندارم اینستامم عکس شخصی دارم وو دلم نمیخاد کاربرا اینجا ببینن
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. منم دوست دارم مسابقه تون تو نی نی سایت برگزار بشه. اینستا خیلی بده .پر از تقلب. و به نظر من سودی برای بازدیدهای سایت نداره. هرکسی هم که نی نی سایتی باشه یا نباشه میاد و لایک میکنه . این راه برای آشنا شدنه دوستان و اقوام با نی نی سایت مناسب نیست. من فکر میکنم وقتی یک دوره برگزار کنید میبینید که مسابقات قبلی سالم تر برگزار میشده و تغییر رویه میدید دوباره امیدوارم دوباره مسابقات به شکل قبل بشه یا حتی در کنار مسابقات اینستاگرامی تون، مسابقات به شیوه ی قبلی رو داشته باشید. من شخصا خیلی خیلی بیشتر میتونم بیام نی نی سایت تا اینکه برم اینستا.
2728
یه چیزی هست اینکه کساییتو مسابقه شرکت میکنن عکسشون رو دایرکت میکنن برا پیج نی نی سایت؟ یعنی عمسی که تو اینستا میذاریم با کاربری نی نیسایت نمایش داده میشه یا صفحه اصلی تو ایستا هم معلوم میشه. شاید کسی دوت نداشته باشه شناخته بشه سعنی 99.9 درصد بچه ها نمیخوان شناخته بشن.
کاربران عزیز قرار نیست عکسهای شما با آی دی اینستاگرامتون نمایش داده بشه. ما از عکسها اسکیرین شات میگیریم و در صفحه منتشر میکنیم.فقط خودمون زیر عکس قید میکنیم که از طرف چه کاربری ارسال شده شما می تونید بعد از اینکه عکس رو ارسال کردید نام کاربریتون هم بفرستید همین. بعد هم خودتون از طریق مختلف می تونید لایک جذب کنید
ممنون خانم تهرانی آیا باید با گوشی عکس بگیریم یا میشه با دوربین بگیریم و منتقل کنیم به موبایل
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام به نظر منم جالب نیست به هر حال اگه اسکرین شات هم بگیرید من میخوام از فالوورام بخوام که برن عکسم رو لایک کنن خیلی از فالوورام از آشناهام هستن و به هر حال بازم احتمال شناخته شدن هست البته من این دوره نمیتونم برنده بشم ولی میتونم عکس بزارم
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
2706