1421
1389
عنوان

مسابقه عکس دی ماه

42 بازدید | 42 پست
با سلام

روز همگی به خیر

موضوع مسابقه عکس: سفره یلدای ما

شب یلدا و آداب و رسومات مربوط به آن یکی از سنتهای زیبای ایرانیهاست. از سفره شب یلداتون عکس تهیه کنید برای اینستاگرام نی نی سایت ارسال کنید

به سه نفر از عکسهایی که بیشترین لایک رو دریافت کردند هدیه ای به رسم یاد بود تقدیم میکنیم.

شروع مسابقه: 95/10/4 تا 95/10/20

شرکت کنندگان عزیز می توانند تا تاریخ 10/28/ 95 عکسهای مورد نظر خود را لایک کنند.

عکسهایی که در آتلیه گرفته شده اند در مسابقه شرکت داده نمی شوند هدایای این دوره کرمهای زیبایی و درمانی پوست

آدرس ارسال عکس: https://www.instagram.com/ninisitecom/?hl=en

نحوه ارسال عکس به اینستاگرام نی نی سایت: از طریق دایرکت

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی

کاربران می توانند از هر طریقی برای جذب رای استفاده کنند

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
1394
کاربران عزیز این مسابقه چون در اینستاگرام برگزار میشه بنابراین همه عزیزان می تونن شرکت کنند حتی کسانی که در دوره قبل برنده شدند و اجازه تبلیغ در نی نی سایت رو هم دارید فقط جوری نباشه تا باعث رنجش سایر کاربران بشه
1387
سلام خانوم تهرانی باید یه چیزی بهتون بگم و اون اینکه اینستاگرام بشدت تقلب بازاره من اونجا مسابقه شرکت کردم اما خیلی راحت لایک میخرن و برنده میشن ای کاش تو خود همین سایت برگزارش میکردین چون من یکی که حالم از مسابقات اینستا بهم میخوره بخاطر تقلبهاشون
خدایا مواظب همه دلخوشیهام باش🙏🙏🙏🙏
تازشم من دوست ندارم کاربرا اینجا پیجمو بلد باشن من اینجا میام به درد دل گاهیی ممکنه آشنا توشون دراد و من یکی اینو دوس ندارم اینستامم عکس شخصی دارم وو دلم نمیخاد کاربرا اینجا ببینن
خدایا مواظب همه دلخوشیهام باش🙏🙏🙏🙏
سلام. منم دوست دارم مسابقه تون تو نی نی سایت برگزار بشه. اینستا خیلی بده .پر از تقلب. و به نظر من سودی برای بازدیدهای سایت نداره. هرکسی هم که نی نی سایتی باشه یا نباشه میاد و لایک میکنه . این راه برای آشنا شدنه دوستان و اقوام با نی نی سایت مناسب نیست. من فکر میکنم وقتی یک دوره برگزار کنید میبینید که مسابقات قبلی سالم تر برگزار میشده و تغییر رویه میدید دوباره امیدوارم دوباره مسابقات به شکل قبل بشه یا حتی در کنار مسابقات اینستاگرامی تون، مسابقات به شیوه ی قبلی رو داشته باشید. من شخصا خیلی خیلی بیشتر میتونم بیام نی نی سایت تا اینکه برم اینستا.
1364