2726
عنوان

کسانی که چند وقت پیش آگار آگار استفاده کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 17082 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الی جان تازه یه هفته اس که شروع کردم از دکتر ضیایی شنیدم که مخلوط زنیان و عسل صبح ناشتا چربی های دور ...

سلام وقتتون به خیر عزیزم ببخشید بد موقع پیام میدم،خواستم ببینم تونستین با عسل و زنیان واقعا چربیهای شکم و پهلو رو آب کنید؟؟؟و رازیانه واقعا بهتون فرم داده؟؟؟؟مممنونتون میشم اگه جوابمو بدین...منتظر هستم♡

سلام عزیزم

والا زنیان و عسل رو فقط یه هفته خوردم(اگه درست یادم باشه)

حس کردم معدم رو میسوزونه واسه همین دیگه ادامه ندادم

رازیانه رو هم همینطور

چون جایی خوندم زیاد نباید مصرف بشه و اینکه سینه ها رو هم بزرگ میکنه دیگه ادامه ندادم آخه سینه ی بزرگ دوست ندارم😆

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2728

سلام دوستان من همه نوع دارو و رژیمی استفاده کردم وهمش بی فایده بود وخیلی از داروها رو امتحان گردم و متاسفانه بیشتر فروشنده های از خدا بی خبر داروهای تقلبی رو بهم مینداختن تا اینکه از همین نی نی سایت شماره نمایندگی ادیوس مهاباد رو ورداشتم ویه بسته ادیوس سفارش دادم و طی دو دوره تا حالا ۱۶کیلو وزن کم کردم واصلا هم عوارض نداشت و اذیت نشدم هرکی دنبال داروی اورجیناله از مهاباد با خیال راحت سفارش بده اینم شماره نمایندگی مهاباده۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

.

بجای این که ین آشغالا رو بخور واسه خونت سبزیجات کلم کاهو هویج خیار گوجفرنگی تهیه کن. تو پنج وعده اندازه یک پیش دستی همراه غذا ومیا ن وعده بخور .وهمچنین پرتین بیشتر کن. و کربو کمتر .و اگه تنیل هستی برو دارو خونه بگو مکمل فیبر میخام وسلام رایگان واست مشاوره تغزیه دادم برو حالشو ببر من واسه اینایی که بهت گفتم کلی هزیزنه کردم سر سری ازش نگذر.در ضمن خودم ۳۰ کیلو وزن کم کردم با ورزش رژیم

خدا رو دوست دارم چون دنیامو از اون دارم 😍دوست دارم خدا واسه همه چیز😘

سلام
من یه مطلب توی سایت پیشگامان شیمی در مودر آگار آگار خوندم که توی اون در مورد آگار آگار و نحوه استفاده از اون کامل توضیح داده. به شما هم پیشنهاد می کنم حتما بخونید.لینکش رو پایین صفحه میذارم.

طرز استفاده از آگار آگار