2703
2553
عنوان

طولانیه ولی ارزش خوندن رو داره

10 بازدید | 24 پست
سپاس وتشکر از هم وطنی که متن زیر را تهیه کرده است از این پس هرگز 👈از بچه ها نپرسیم پدرت را بیشتر دوست داری یا مادرت ؟ 👈هرگز به بچه هایتان بیشتر دو سال شیر مادر ندهید و شخصیت آنها را وابسته دهانی نسازید. 👈از بچه های فامیل راجع به معدل درسیشان نپرسیم. 👈سرزده به خانه کسی نرویم. 👈راجع به متراژ و قیمت خانه صاحبخانه از او سوال نپرسید .راجع به قد و وزن و سن اشخاص و مسایل شخصی انها مثل ایا نماز میخوانید ایا روزه اید سوال نپرسید. 👈وقتی برایمان مهمان می آید تلوزیون را خاموش کنیم . 👈از عروس و داماد خود به فرزندانمان بدگویی نکنیم. 👈وقتی پدر یا مادری فرزندش را تنبیه کرده جلوی بچه طرفداری بچه را نکنیم. 👈در تربیت فرزند دیگران حتی نوه هایمان هیچ دخالتی نکنیم. 👈هرگاه برای تولد بچه ای کادو میبرید اگر خواهر ,برادری دارد حتما برای آنها هم چیزی ببرید. ⭕️ @khandepare ⭕️ 👈هدایایی را که برای ما مناسب نبودند به دیگران هدیه نکنیم. 👈بدون اجازه همسایه مهمانی با صدای موزیک بلند در منزل نگیریم. 👈«« مهــم »»:👉 👈در مکان های عمومی اگر فرد سالمندی ایستاده شما ننشینید. 👈در مترو و اتوبوس به افراد زل نزنید. 👈موقع رانندگی داخل ماشین بغلی را نگاه نکنید. 👈وقتی چراغ سبز میشود با بوق اعلان نکنید. 👈وقتی پیاده راه میروید اخم نکنید. 👈وقتی دوستانتان را بعد مدتی میبینید,هرگز نگویید :چقدر پیر شدی؟ 👈یا ازبین رفتی.راجع به ظاهر کسی قضاوت نکنید. 👈به آرامی غذا بخورید.مخصوصا وقتی مهمان هستید بیشتر از کنار هم غذا خوردن لذت ببرید تا خود غذا. 👈باران که می آید کنار پیاده رو ها آهسته برانیم 👈هنگام برف شاخه درختان جلو خونه را تکون دهیم 👈به رستورانهای فست فود که میروید خودتان ظرف غذایتان را داخل سطل بیندازید. 👈همیشه زباله های خود را تفکیک کنید.همیشه در پله برقیها در سمت راست بایستید و سمت چپ را همیشه برای مردمی که عجله دارند خالی بگذارید. در متروها و اتوبوسها بدانیم حق تقدم با کسانی هست که قصد پیاده شدن دارند سپس افرادی که سوار میشوند. 👈تمام وقتتان را صرف سریالهای بی سر وته ترکی نکنید.به ورزش و مطالعه و یا دیدن فیلم های روز سینما بها دهید. 👈پولهای شما برای بانک های شهر نیستند.بیشتر خرج خودتان کنید و تا جایی که امکان دارد به مسافرت بروید. ⭕️ @khandepare ⭕️ 👈اگر متاهل هستید هرگز بدون اطلاع همسرتان به جایی نروید.همیشه او را در جریان بگذارید. 👈همیشه حلقه ازدواج در دستتان باشد.اگر کوچک شده در اسرع وقت سایز آنرا درست کنید و به دست کنید. 👈در محیط کار لباس رسمی بپوشید و هرگز صندل راحتی به پا نکنید یا صندل تابستانه با جوراب نپوشید. 👈هرگز بدون ادوکلون به سر کار نروید مخصوصا اگر شغل شما طوریست که با ارباب رجوع زیاد سروکار دارید. 👈هر سال به دندانپزشکی بروید .اگر سالی یک دندان خراب را هم درست کنید.دندانهایتان همیشه سالم میمانند. 👈به افراد بیمار یا معتاد یا اقلیت ها به چشم یک انسان عادی نگاه کنید و با آنها رفتار عادی و محترمانه داشته باشید. 👈خرافات ها را دور بریزید و مانند انسانهای به روز و محترم تفکر داشته باشید. 👈هرگز کشور خود را با تمام کاستی هایش مسخره نکنید و اجازه ندهید دیگران نیز حرمت شکنی کنند. 👍برای دعا کردن از زبان عادی و خودمانی استفاده کنید نیاز نیست زیاد آن را پیچیده کنید. 👏🏼👏🏼👏🏼 هرگز میزان حقوق ماهیانه کسی را نپرسی هرگز شماره عینک کسی را نپرسید 👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽 جهت فرهنگ سازی لطفا نشر دهید
کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آدمی را آدمیت لازم است؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
عالی بود کپیش کردم.دستت درد نکنه.مخصوصا به دیگران زل نزدن تو جاهای عمومی ..خیلی زشته اینکار
دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2714
عالی بود عالی بخصوص این قسمت هرگز کشور خود را با تمام کاستی هایش مسخره نکنید و اجازه ندهید دیگران نیز حرمت شکنی کنند.
دانش حقیقی این است: همه بدانیم که نادانیم.سقراط http://iranam.blog.ir
خانوما من بیشخصیت نیستما گفتم که عمق فاجعه رو بفهمیم... یعنی بدونین این خلق و خو تا کجاها توی ما نفوذ کرده... طنز تلخ بود
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2706