2737
2734

بچه ها راستش دوس دارم اگه بشه یه دخترم داشته باشم البته اگه خدا بخواد ولی تردید دارم چه زمانی بهتره الانم که پسرم ۲و ۶ ماهشه  خودم نظرم اینه که ارین ۴ ساله بشه نظر شما چیه کسی هست که دوباره باردار شده باشه

سلام 

وااای که چقدردلتنگ اینجابودم...تاصفحه بازانگارپرت شدم توسال ۹۴..دوست جونای عزیزم خیلی خیلی دوستتون دارم وهرگزنه شمارونه این تامیک روونه دخترم روفراموش نمیکنم...ماماسی جون که همیشه بهم لطف داشتن ازش یه دنیاممنونم....خدابچه های گلتون روبراتون حفظ کنه...خیلی دوست دارم بازتوجمعتون باشم ..به تحربه هاتون تیازمندم...بووووووس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااام هعییيیی یادش بخیر این تاپیکوووووو

چقدر حس خوبی داره 😍😍😍😍😍😍😍😍هرجا هستید عاشقتونم بچه ها

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
2731
2738

سلام سلام... بهترین تاپیک زندگیم بود . 

مامانها هر جا هستید  سلامت و شاداب باشید کنار خونواده و بچه های گلتون ... دلم برای  سال 94 تنگ شد ... 

باور از تلگرام رفتی ... فک کردم چراغ اینجارو روشن نگهداشتی ....

سلام سلام... بهترین تاپیک زندگیم بود .  مامانها هر جا هستید  سلامت و شاداب باشید کنار خون ...

تو تلگرام گروه داریم ولی خوب کم کاریم

بلند بخوان؛درشت بنویس؛آویزه ی گوشت کن که :«تقوا» آن نیست؛که با یک «تق»، وا برود.