2703
2553
خواهرم 24 ساله س... یه دختر 2 سال و 4 ماهه داره که سزارین شد. حالام بارداره و رفته سونو دکترش یه مقدار نگرانش کرده. متن سونو رو میذارم. خواهش میکنم خواهرمو از نگرانی دربیارید... قسمتی رو که رنگیش کردم یعنی چی؟! جفت چه مشکلی داره؟! « تصویر جنین منفرد با پرزانتاسیون متغیر در کاویته رحم مشاهده می شود. ضربان قلب و اکتیویتی جنین طبیعی است. FHR=160/bpm حجم مایع آمنیوتیک در لیمیت طبیعی است. جفت به صورت قدامی فوندال واقع شده است. در مجاورت حاشیه قدامی ساک حاملگی و در خلف پلاسنتا یک هیپو اکو به ابعاد حدودی 36*65 میلیمتر مشهود است که در بررسی داپلر دارای فلوی وریدی می باشد که بیشتر می تواند به نفع Venous lake باشد. سن حاملگی بر اساس اندازه گیری CRL=62mm برابر با 12 هفته و 4 روز حاملگی است. NT=0/4 mm حباب معده و مثانه رؤیت شد. کنترل سونوگرافی در هفته 18 حاملگی توصیه می شود. در ادنکس ها ضایعه ای دیده نشد.»
جفتش قدامیه دیگه. البته این سونو یه کم پیچیده س. ولی جفتش مشکل نداره شاید عملش یه کم پیچیده باشه چون قدامیه
خدایا سلامتی و آرامش زندگیمونو از دستای مهربون خودت می خوام.خدایا مارو محتاج خلقت نکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
دکترش خیلی بداخلاقه. فقط بهش گفته استراحت کن. پیاده روی نکن. پله بالا پایین نکن و سنگین برندار. نگفته دقیقا چیه! خیلی نگرانه! میترسه نکنه مشکلی براش پیش بیاد!
2706