2737
2734
عنوان

کسی تا حالا با جو حلیم درست کرده؟!

31511 بازدید | 27 پست
میشه طرز تهیشو بگید؟! من جو گذاشتم بپزه ،الان اومدم سرچ کردم دیدم همه جا نوشته با گندم میپزن حالا چیکار کنم؟!
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
من ندیدم والا با جو بشه درس کرد
خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمانه جون اون که میشه سوپ
خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
2731
من درست کردم یه تیکه چربی و گوشت گوسفندی همزمان با جو میزارم خوبه بپزه بعد یکمی که خنک شد میزارم تو مخلوط کن یا غذاساز یه دست له میشه بعد میزارم رو شعله ملایم خوب جا بیفته عااالی میشه و کشدار
♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
رز کبود خدا خیرت بده کم کم داشتم بلند میشدم برم زیرشو خاموش کنم خخخخ عزیز جو چند ساعت بپزه خوبه تا بزارم تو مخلوط کن؟!
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
2738
با گندم اینطوری درست میکنم عین بیرون میشه ،گاهی وقتا وقتی خاموش کردم کمی خامه یا سرشیر بهش میزنم خوش طعم میشه ،کمی نمک هم حین پخت میزنم
عزیزم من همیشه میزارم خیس بخوره ،اگه نزاشتی وقتی نرم شد خاموش کن و بزار از داغی بیفته بعد بزار مخلوط کن الان میتونی چربی بهش بزنی خیلی عالی میشه
من همیشه جو یا گندمو میخیسونم روز بعد گوشت گوسفندی و چربی اضافه میکنم میزلرم جو و گوشت چربی بپزه تست کن گوشت و جو رو اگه پخته خاموش کن بعد از داغی افتاد به مخلوط کن میزنم بعد برمیکردونم تو قابلمه کمی نمک بهش میزنم میتونی روغن بزنی زیرشو کم کن که جابیفته و غلیظ و کش دار بشه خاموش کن
2706